Rennie – preč s pálením záhy

Rennie – preč s pálením záhy

Už dlhšiu dobu mám problémy s pálením záhy, a aj preto mám vždy ako prvú pomoc Rennie. Nie len že ho netreba zapiť vodou, no zároveň účinkuje pomerne rýchlo. Človek ho teda môže nosiť v taške či kabelke, a dať si naozaj kedykoľvek.

Jeho veľkou výhodou je i to, že sú pastilky rozdelené na niekoľko šesť kusových balení. Stačí mať teda pri sebe iba toto šesťkusové balenie a môžem ísť. Toto balenie totiž nezaberie také veľké miesto, takže sa mi zmestí dokonca i do listovej kabelky. Navyše, netreba nožnice na to, aby človek rozdelil tento šesťkusový plát. A preto v prípade naozaj veľkej potreby sa môžem veľmi rýchlo podeliť i s kamarátmi či rodinou, a to bez toho, aby som musela mať pri sebe nožničky.

Rennie mi obvykle zaberie do niekoľkých minúť, zvyčajne cca do 15-20 minút cítim úľavu s tým, že po 30 minútach už necítim žiadne pálenie. Navyše, chuť tejto pastilky je svieža a neutrálna, takže pri jej cmúľaní necíti človek ešte väčšiu nevoľnosť.

Ja osobne mám napríklad problém, že keď mám veľmi veľké pálenie záhy, tak dokonca ešte i normálne tabletky na jej pálenie vyvraciam. Potom som však prišla na toto Rennie, ktoré mi upokojuje žalúdok už pri jeho cmúľaní. A teda som s týmto pri Rennie ešte nikdy nemala problém. Celkovo teda musím hodnotiť tieto pastilky veľmi pozitívne, a určite odporúčam mať vždy pri sebe, ako prvú pomoc pri žalúdočných problémoch, respektíve pri nevoľnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *