Rozkvitnite do krásy

Rozkvitnite do krásy

Konečene sa nám začalo oteplovať. Slnečné lúče nás hladkajú po pokožke a my si vyzliekame koženkové bundy. Na záhrade nám začínajú rozkvitať narcisy, tulipány ale aj macošky či iné nádherné a veľmi obľúbené kvety. Práve to ma navnadilo k tomu, aby som sa pridala k tomuto rozkvitnutiu a do svojej zbierky pridala zopár nádherných kvetinových kúskov.

Ako prvé som si kúpila luxusné vlásenky s kvetinkami 
Materiál: Zliatina + Akryl
Množstvo: 20
Varianty: 13
Počet: 20ks
Na stránke som si mohla vybrať až z 13 krásnych variantov, pričom sa tu nenachádzali iba kvetinky ale aj motýle či perly. Ja osobne som však neodolala dvom variantom a to konkrétne 4 a 7.
Variant č. 7 – Biele ruže
Tieto biele ruže sú naozaj nádherné a viem si ich predstaviť tak na bežné nosenie ako aj na svadbu. Ruže sú jemne trblietavé, čo im dodáva realistickejší vzhľad. 
Nakoľko zbožňujem bielu farbu, nedokázala som im odolať. Navyše sa hodia ku všetkému (keďže majú neutrálnu farbu) a tak som si dopriala kúsok rozkoše. Vlásenky sa veľmi ľahko a jednoducho vkladajú do vlasov a veľmi dobre držia.
Variant č. 4 – Strieborné kvetinky
Tieto kvetiny sú veľmi zaujímavé a netradičné. Vo vnútri je jemná ruža s nádychom do modra a po okrajoch strieborné lupene, čo vyzerá naozaj famózne a luxusne. Tieto vlásenky si však nedokážem predstaviť pri bežnom nosení. V súčasnosti ma však čaká niekoľko významnejších dní, kde by som si tieto vlásenky chcela dať. Vlásenky si dám k mojim obľúbeným tyrkysovým kratším šatám. 
Tak, ako aj ružičky, aj tieto vlásenky veľmi dobre držia a páči sa mi ich strieborná farba.
Kamarát má o necelý mesiac svadba keďže som na svadbu pozvaná tak ako kamarátka ako aj výpomoc ako aj na vykonávanie dôležitých úloh (stužkovanie hostí), rozhodla som sa svoj úžes obohatiť o nádherné červené ruže. 
Materiál: Korter
Veľkosť: 4,5cm
Farba: červená
Počet: 1ks
Na svadbe budem mať kratšie (po kolená) červené šaty, ktoré sú zľahka nariasené a sú veľmi elegantné. Predstavu o účesy mám veľmi jasný. Vlasy si chcem natočiť a prehodiť na jednu stranu, pričom mi účes obohatia tieto dve krásne a veľké výrazné ruže. 
Veľmi sa mi páči, že má väčšiu sponu, no osobne by som privítala, keby bola skôr v striebornej farbe, nakoľko zlatú farbu veľmi nenosím. V konečnom dôsledku však sponu nie je vidieť, takže mi to nevadí.
Ako posledné som siahla po ružových a fialových vlásenkách. Pôvodne som chcela čierne, no tieto mali oveľa lepšiu cenu a keďže ich chcem použiť maximálne na pridržanie účesu, veľmi mi to nevadilo.
Vlásenky obsahujú jemné trblietky, čo vyzerá naozaj perfektne. Navyše, 32ks vláseniek za 0,90€ by som nikde inde nezohnala, takže som viac ako spokojná.

10% zľava

A aby som nezabudla, Born Pretty Store mi ponúklo 10% zľavu pre mojich fanúšikov. Preto ak vás niečo na tejto stránke oslovilo, určite nezabudnite zadať pri objednávké zľavový kód

NWPT10

19 thoughts on “Rozkvitnite do krásy

  1. Mě takové ty sponky do drdolu nikdy moc nedržely. Takže i když jsou se všema těma růžičkama moc pěkné, tak já bych pro ně asi využití nenašla 🙁

    Piosek

    1. Týchto vláseniek (variant 4 a 7 ) sú naozaj úžasné 🙂 Navyše u nás by som za ne zaplatila 15€ (minimálne) a tuto je to 7€. Myslím si, že je to podstatný rozdiel 🙂 Navyše, keď mám tento e-shop odskúšaný 🙂

  2. Hmm škoda, krásne ozdoby no na mojich vláskoch jemných nedrží bohužiaľ ani obyčajná sponka. vyzerajú naozaj krásne. Hoc, niekto asi nie je zrodený k parádeniu :-). Ale dobre sa na ne pozerá na iných 🙂

    1. Skúšala si použíť na prichytenie vlásenky? Ja som mala podobný problém a obyčajné čierne vlásenky (ako vidíš v mojom prípade tie ružovo-fialové) sú perfektné na prichytenie. Následne si vlasy zalakujem a potom mi to drží 🙂 Určite odporúčam. Aj ja mám jemnejšie a nepoddajné vlasy a takýmto spôsobom mi to drží (kaderníčka mi to poradila) 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *