Rozmaznávanie v štýle Weleda

Rozmaznávanie v štýle Weleda

Ak aj vy milujete Weleda kozmetiku aspoň tak veľmi ako ja, určite ste sa zamýšľali nad tým, že by ste niekoho potešili práve touto kozmetikou. A tak vám prinášam recenziu na darčekové balíčky, avšak v predaji je ich oveľa viac. Stačí si vybrať vašu obľúbenú vôňu a následne kombináciu, ktorá bude pre vás ako stvorená.

Citrusový hydratačný set
K mojim najobľúbenejším vôňam patrí jednoznačne citrus, a tak som tomuto citrusovému setu nedokázala odolať. Obsahuje sprchovaciu emulziu a krém na ruky.
Sprchovacia emulzia citrus
Pri svojom sprchovaní som mala možnosť vyskúšať rôzne sprchovacie emulzie od Weleda, avšak vôňou mi zatiaľ najviac vyhovoval citrus. Už len preto, že táto vôňa vo mne vyvoláva pocit relaxácie a odpočinku, takže sa mi zregeneruje a hydratuje nie len telo, ale aj myseľ. Zároveň dokáže človeka povzbudiť, nabudiť a vyčarovať mu pekný deň.

Sprchovacia emulzia je perfektná na hydratáciu. Celé telo dokáže zahaliť do saténového rúška. Pri každom jednom dotyku s touto emulziou sa cítim naozaj jedinečná a plne uspokojená 🙂 Aj práve preto túto sprchovaciu emulziu považujem za úplný TOP v rade všetkých sprchovacích emulzií, gélov a všetkého, čo som kedy na sprchovanie vyskúšala.
Citrusový krém na ruky a nechty
Na takúto zimu ako perfektný. Už nám začalo snežiť a zima sa nám prebúdza v plnej radosti. Aby naša pokožka zostala stále hydratovaná a nezačala praskať, mali by sme poctivo používať krémy na ruky s dobrou hydratáciou.

Jedným z kvalitných výrobkov je napríklad aj tento citrusový s veľmi peknou vôňou. Minulý rok som používala mandľový krém, ktorý mal síce jemnejšiu vôňu, no bol rovnako účinný. Oba hodnotím na výbornú. Pokožka mojich rúk je perfektne chránená a ako plus, ešte majú aj peknú vôňu.
 
Rodinný set tradičných produktov Weleda
Ak si nie ste istí, ktorú vôňu máte najradšej a radi by ste z Weledy poskúšali čo najviac, potom je tento rodinný set tým pravým potešením pre vás. Tento rodinný set obsahuje Skin Food, masážny olej s Arnikou, Balzam na nohy a napokon Rozmarínové vlasové tonikum s Arnikou.

Skin Food
Skin Food dokáže pokožku vyživovať 24 hodín denne a zároveň patrí k univerzálnym prípravkom, ktoré môžete použiť prakticky na čokoľvek. Nie len na pleť, ale aj na popraskané lakte ako balzam na pery a čokoľvek, čo si predstavíte.

Na pleti zanecháva ľahký „mastný“ film, ktorý pokožku chráni a hydratuje. Patrí k najväčšej TOPke Weledy.
Masážny olej s Arnikou
Ak si chcete vychutnať romantické masáže, táto Arnika je presne to, čo hľadáte. Môžete si vychutnať blízkosť vášho partnera, no zároveň liečivé účinky Arniky.

Ja si však tento masážny olej aplikujem aj sama, a to bez problémov. Veľmi rada ho používam najmä na unavené nohy po dlhom chodení, stání či chodení na vysokých podpätkoch. Svoje využitie si u mňa vždy nájde.
Ide o hrejivý produkt, ktorý zabezpečí pružnosť a odpočinok vášmu svalstvu.
Balzam na nohy
Balzam na nohy veľmi nepoužívam, no v takomto zimnom, namáhavom období pre nohy sa určite zíde. Možno by som ho v mojom prípade vymenila za nejakú sprchovú emulziu, ktorú používa určite každý z nás 🙂

Čo sa však týka použitia, opäť prípravok, ktorý nesklamal. Kedy ma vlastne Weleda sklamala? Zatiaľ som nevyskúšala prípravok, ktorý by mi nesedel.
Pokožku nôh veľmi dobre vyživuje, hydratuje a predovšekým sú nohy odpočinuté.
Rozmarínové vlasové tonikum s Arnikou
Toto vlasové tonikum je perfektné. Vôbec sa mi po ňom nemastia vlasy, nekrepovatia a skrátka účinkuje tak, ako by malo. Bez problémov sa rozčesávajú.

Toto vlasové tonikum je určené pre všetky ženy, ktoré chcú dodať výživu svojim vlasom, a tak opäť do nich dostať lesk, silu, hebkosť a jemnosť.

Comments are closed.