Rúž na pery

Rúž na pery

Ako ďalším produktom značky MOJE, ktorý ma oslovil bol rúž. Keďže milujem zmeny, rozhodla som sa ho vyskúšať v pre mňa netypickej farbe a to i napriek tomu, že som donedávna používala výhradne len lesky na pery, ktoré boli extra trblietavé. Zmena je život a ja som s týmto rozhodnutím spokojná.

Čo sa týka samotnej aplikácie rúžu, je veľmi jednoduchá. Páči sa mi, že sa nehrudkuje a má veľmi dobrú pigmentáciu (takmer okamžite mám požadovanú farbu pier). Povedala by som, že sa mi farba mierne zlieva do pier, teda farba nevyzerá umelo. Tento rúž sa mi naozaj veľmi páči. Farba mi náramne sadla k perám a na perách vyzerá naozaj super.

Pery nevysušuje, čo považujem za veľké plus. Vlastne, to bol aj dôvod, prečo som nepoužívala rúže.

Ako posledné by som chcela spomenúť výdrž, na ktorej by bolo treba ešte troška zapracovať. Aj keď sa mi rúž veľmi páči a oslovil ma, farba asi po hodine mi zíde. A ako každá študentka na VŠ, ani ja nemám nejak čas a ani energiu neustále sa pozerať do zrkadla, či je môj rúž v dokonalom stave alebo či sa mám ísť premaľovať.

Zhrnutie
+ dobrá pigmentácia
+ nehrudkuje sa
+ nevysušuje
nevydrží dlho

8 thoughts on “Rúž na pery

  1. S touto značkou nemám zkušenosti, ale já obecně nemám s žádnou rtěnkou dobré zkušenosti, nikdy mi nevydrží tak dlouho, jak bych chtěla, a to jsem schopná i investovat, tak uvidím, jestli se mi konečně někdy poštěstí a narazím na nějakou lepší s delší výdrží. 🙂
    Pinki Claire

  2. Ta barva je super. S touto značkou zatím zkušenosti nemám, ale často kolem ní chodím v drogerii a pokukuji. 😀 tak snad se někdy přesvědčím si neco koupit.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *