Šampón na rast vlasov

Šampón na rast vlasov

Ktorá z vás má taktiež problém s vypadávaním vlasov ako ja? Žiaľbohu, nie je to ani pre muža no ani pre ženu príjemné, ked vidí, ako jej vlasy začínajú padať. Navyše, vlasy začne nachádzať prakticky kdekoľvek. Na oblečení, na stoličke, sedačke, posteli, zemi.. A to nikoho nepoteší.

Existujú však na trhu rôzne šampónov, ktoré môžu človeku pomôcť popasovať sa s týmto problémom. Na základe tohto som začala hľadať nejaké šampóny na trhu, ktoré sú určené na tento problém a zároveň je za výhodnú cenu. A tak som si o pár dní objednala šampón od značky Babushka Agafia s názvom Jupiter. Ide o hydratačný šampón proti vypadávaniu vlasov. Tento šampón efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu.

šampón proti vypadávaniu vlasov

Čo sa týka tohto šampónu, veľmi sa mi páčil jeho obal. Vrchnák sa dá otvoriť a zavrieť, takže sa so šampónom dá aj pohodlne cestovať. Navyše sa mi veľmi páči fialová farba tohto obalu.

Čo sa týka konzistencie, nakoľko ide o prírodný šampón, konzistencia je zvláštna. Ide o mierne tuhú, povedala by som že až slizkú konzistenciu. Zo začiatku som mala veľmi veľký problém s tým, že mi tento šampón ani na vlasoch nepenil, a musela som ho použiť dvakrát. Neskôr som si však všimla, že pokiaľ do naneseného šampónu na ruku pridám trocha vody, šampón sa veľmi ľahko vmasíruje do vlasov, a predovšetkým okamžite začína peniť. Šampón má zelenú farbu.

šampón na rast vlasov

Čo sa týka pomoci pri vypadávaniu vlasov, šampón čiastočne pomohol, no nie je to perfektné. Používala som však šampón iba jeden mesiac, a tak si myslím, že možno pri dlhodobom používaní šampón pomôže. Nakoľko ide o prírodný šampón, a väčšina účinkov prírodnej kozmetiky je pomalá, no dlhodobá, myslím si, že tak to bude aj v tomto prípade. Teda, pri dlhodobom používaní šampónu by mali byť účinky oveľa výraznejšie.

babushka agafia

Čo sa týka šampónu, mimo konzistencie som s ním spokojná. No pokiaľ chcete vyskúšať niečo iné, napríklad šampón proti lupinám, tie nájdete tu: Šampón proti lupinám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *