Schudnime do plaviek

Schudnime do plaviek

Aj keď to tak nevyzerá, už teraz je marec, čo znamená, že by sme mali začať chudnúť do plaviek. Ako sa však inšpirovať a motivovať k chudnutiu? Jednoznačne kúpom nádherných plavok do ktorých chceme schudnúť a v ktorých chceme vyzerať neuveriteľne.
Každá žena určite uzná, že chce v plavkách vyzerať veľmi atraktívne. Plavky totiž odhaľujú telo, ktoré by malo vyzerať dobre a atraktívne. A aj keď možno naša postava nie je perfektná, nemali by sme sa za ňu aspoň hanbiť a odmietať chodiť na kúpaliská či do bazénov kvôli tomu, že sa hanbíme za svoje telo.
Dámske plavky sa rozdeľujú na dva základné typy, a to dvojdielne a celé plavky. Celú samozrejme zakryjú oveľa väčšiu časť tela, no nie sú až také pekné, zaujímavé a predovšetkým atraktívne. Práve z tohto dôvodu sa väčšina žien uchyľuje ku kúpe dvojdielnych plaviek do ktorých by sme mali mať aj atraktívnu postavu.

Plavky, ktoré mňa osobne oslovili patria napríklad bikiny Italiana. Tieto dvojdielne plavky ružovej neónovej farby, rozhodne zaujmú veľký počet očí. Košíky sú vystužené a základ plaviek tvorí ružová neónová farba – okraje plaviek tvorí fialová farba. Táto farebná kombinácia k sebe nesmierne ladí. Spodný diel plaviek je na šnurovačku, čo vyzerá nesmierne sexi. Plavky sú okolo krku a majú veľmi sexi design. Osobne mám dome plavky v takejto istej neónovej farbe avšak majú obyčajný tvar, takže môžem povedať, že táto farba vyzerá naozaj neodolateľne aj v reáli.

V prípade, že by ste si radšej zvolili niečo jednodielne – teda celé plavky, rozhodla som sa zvoliť plavky Saxona, ktoré vyzerajú ako námornícke plavky. Sú bez rukávov – okolo krku. Majú červenú farbu, na prsiach sú jemne nariasené a celé sú posiate bielimy kotvami.
Verím, že vás plavky nadchli a že ste už aj vy začali pracovať na svojej postave, aby ste potom v plavkách vyzerali absolútne úžasne.

Comments are closed.