Sensodyne – Repair and Protect Whitening

Sensodyne – Repair and Protect Whitening

Opäť vám prinášam recenziu na zubnú pastu, tentokrát na zubnú pastu Sensodyne Repair and Protect Whitening. Táto zubná pasta patrí k mojim obľúbeným. Nielen že sa stará o bielenie zubov, zároveň je výnimočná i jej ochranou. Povedala by som, že ide o také dva v jednom, kedy si nemusíte voliť medzi tým, či chcete mať svoje zuby žiarivo biele, alebo ich chcete ochrániť. Táto pasta je totiž vhodná na oboje.

Sensodyne Repair and Protect

Táto zubná pasta má 75ml, pričom stojí okolo 3€, pričom sa s ňou stretnete prakticky kdekoľvek. Netreba teda nejaké špeciálne vyhľadávanie na internete, aby ste sa k nej dostali, a teda i v prípade objednávky cez internet vám pasta dorazí naozaj veľmi rýchlo.

Táto pasta je vhodná na citlivé zuby, pričom ďasná i zuby chráni a posilňuje, bojuje so zubným kazom a povlakom, udržuje svieži dych a šetrne biely zuby.

Musím sa priznať, že pri prvom použití som bola skeptická. Napriek tomu, že som kedysi vo veľkej obľube používala najmä bieliace zubné pasty, odkedy som začala mať problémy so zubami som sa ich vzdala. Žiaľbohu, počas roka bez bieliacej zubnej pasty som si všimla, že mi zuby začínajú žltnúť a to aj napriek tomu, že používam elektronickú zubnú kefku a zuby si čistím minimálne 2krát denne.

Sensodyne Repair and Protect Whitening

Dlho som si myslela, že sa pasta, ktorá je bieliaca a zároveň chráni zuby ani nedá nájsť, no potom som náhodou natrafila na túto. Samozrejme, hneď som po nej siahla. Musím povedať, že mi zuby nejak nedráždi, a teda ma zuby nebolia. Zároveň som si však všimla, že zuby i zľahka biely. Nie je to zázrak, no stále je to lepšie než predtým, čo ma naozaj veľmi potešilo.

Čo sa týka chuti, je svieža, a to mám veľmi rada. Akurát by som povedala, že Sensodyne pasty majú veľmi podobné chute, a keďže aj predtým som používala Sensodyne, už by sa patrilo značku vymeniť (nerada používam dlhšiu dobu pastu s rovnakou príchuťou). Práve preto mám popri nej otvorenú ešte jednu pastu, ktorá je vyslovene na citlivosť zubov, a keď potrebujem zmenu chuti, alebo sú práve v ten deň zuby neskutočne citlivé, tak siahnem po nej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *