Síla našeho ducha

Síla našeho ducha

Radi by ste začali s nejakou motivačnou a pozitívnou knihou no neviete kde začať? Hovoríte si, že sa vám nechce míňať 10€ na knižku v žánri, ktorí ani nepoznáte? Alebo len chcete zlepšiť samého seba, no nemáte peniaze nazvyš? V takom prípade vám odporúčam knihu Síla vašeho ducha, ktorý menej, než 2€, a i napriek tomu obsahuje až 184 hodnotných strán.

Množstvo ľudí má niekedy pocit (a to mám aj ja), že už som stratila spojenie s mojim vlastným ja. Samozrejme, viem čo je dobré a čo je zlé, no nedokážem sa rozhodnúť, čo vlastne chcem. Čo bude pre mňa najlepšie, aké rozhodnutie by som mala spraviť, čo ma baví, aké sú moje hobby a vlastne veľmi veľa vecí, ktoré som kedysi, ako malé dieťa vedela, no odrazu na ne už nedokážem odpovedať. Povedala by som, že sa nepoznám až tak dobre, ako kedysi.

Stalo sa vám už niekedy, že ste sa stretli s nejakým človekom, ktorý vám už na prvýkrát bol nesympatický, dali ste mu šancu a popálili ste sa? Alebo naopak, mali ste z človeka dobrý pocit, ale boli ste tak zaneprázdnený, že ste ho odkladali na druhú koľaj, a keď ste o neho prišli, tak vás to trápilo? Poprípade ste mali zlý pocit z niečoho, čo vám všetci odporúčali, vyskúšali ste to a ľutovali ste? Presne toto je naša intuícia. Lepšie povedané, naša potlačená intuícia. A naším neustálym potláčaním je možné, že už nie sme s takým blízkym spojením s ňou, ako kedysi. Stále tam nie kde je, no jeho hlások je tichší než predtým.

Táto kniha vás naučí, ako opäť počuť hlások vášho ducha, a ako tento hlas zosilniť. Pretože ani peniaze, ktoré sme si želali nám nebudú odovzdané, pokiaľ nebudeme v správny čas na správnom mieste. A presne o to, aby sme v správnom čase boli na správnom mieste sa snaží naše vnútorné ja, naše podvedomie.

Osobne sa mi táto knižka veľmi páčila, a nechápem, prečo je taká lacná, pretože je fakt super. Čo by som na nej naozaj vyzdvihla je práve fakt, že väčšina kníh sa nezaujíma o tom, ako počuť našu intuíciu, a tak aj keď si prajeme, nedokážeme dostať to, čo máme. Pretože svoju intuíciu nepočujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *