Školský motivačný diár 2019/2020

Školský motivačný diár 2019/2020

Určite ste sa už stretli so školským motivačným diárom, ktorý je na trhu nejaký ten čas. Tak isto je tomu aj tento rok, kedy pripadá na rok 2019/2020. Tentokrát je školský motivačný diár v modro-fialovej farbe. Farba ma tento raz konečne naozaj oslovila. A to najmä preto, že je modrá mojou obľúbenou farbou.

Ako to už býva zvykom, diár má na prednej strane 2 rozvrhy, jeden na letný a druhý na zimný semester. A za ním nasledujú základné údaje držiteľa diára, úvod do diára – ako s ním pracovať, nástenka vízií,  dvojstránka s mini kalendárom na celý školský rok. A niekoľko strán školského kalendára s krátkym popisom ku každmu dňu.

cof

Konečne sa teraz dostávame k jednotlivým mesiacom. Na začiatku každého mesiaca sa nachádza dvojstranový kalendár s priestorom na písanie. Ďalej nasleduje výzva mesiaca či článok a pozitívny citát.

Následne a to najdôležitejšie je týždenný kalendár, ktorý sa neskladá iba z daných dní, no taktiež obsahuje mini výzvy. Ako prvé je tu zámer týždňa, teda čo chceme v tomto týždni dosiahnuť? Ďalej nasleduje citát tohto týždňa a tri najdôležitejšie veci na týždeň. Na konci týždňa nemôžeme zabudnúť ani na úspech týždňa či TOP3 ktoré sa stále menia napr. 3 veci ktoré som sa naučila, 3spomienky, 3veci, ktoré si na sebe vážim,…

Každý deň v týždni je zložený zo zopár riadkov na písanie a hodnotenie dňa s hviezdičkami od 1 do 5. Deň taktiež obsahuje meno toho, kto má práve meniny.

Na konci diára sa nachádza miesto na poznámky, pravítko, moja najlepšie JA, moje obľúbené citáty, najlepšie hlášky a komentáre tohto roka, moji spolužiaci, pomôcky k jednotlivým predmetom ako napríklad matemtika, anglický jazyk,… No taktiež sa tu nachádza stránka na odreagovanie sa, propagácia ďalších produktov, kartička cieľov ba dokonca aj nálepky ako napríklad: oslava narodenín výlet, test,…

Skrátka úžasný ako vždy.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *