Školský motivačný diár 2020/2021

Školský motivačný diár 2020/2021

Študentom už začína nový školský rok, a keďže aj ja som študent, v mojej školskej výbave mi nemôže chýbať školský motivačný diár. Školský motivačný diár je naozaj veľmi pekného designu. Ak sa nemýlim, toto je po prvý krát, kedy je školský motivačný diár vo farebnom prevedení, a musím povedať, že ma tým oslovili.

Tento školský motivačný diár obsahuje 3 kalendáre. Ročný, mesačný a týždenný kalendár. V úvode nájdete ročný kalendár, na začiatku každého mesiaca nájdete mesačný a ten týždenný hneď po mesačnom. Toto je tiež prvý rok, kedy je v školskom motivačnom diári i obsah. Ten som si zamilovala, nakoľko tak človek vie, čo si kupuje. Mne osobne sa páčia mesačné výzvy. Mesačné výzvy boli v každom motivačnom diári. Preto sú niektoré rovnaké ako minulé roky, a niektoré úplne nové.

Týždenný kalendár tiež obsahuje týždennú výzvu, dennú vďačnosť a 3 veci ktoré …. A samozrejme, ohodnotenie hviezdičkami každý jeden deň. Ja osobne som bola minulý rok prekvapená, že na konci roka som mala môj hviezdičkový priemer 3, no na začiatku školského roka 2.

Na záver školského motivačného diára nájdete prázdne miesto na poznámky, ale aj na spomienky. Taktiež pomoc so slovenským, anglickým jazykom ale napríklad aj chémiou či matematikou.

Tento školský motivačný diár je naozaj super, no nakoľko som už vysokoškoláčka, ba dokonca vysokoškoláčka na zahraničnej škole, našla som tu zopár nedostatkov. Ako prv je angličtina, kde by som ocenila aj podmienkové vety. Je ich len zopár, no určite by potešilo, keby boli v tomto školskom kalendári. Ďalej by som odporúčala dať minimálne 2 rozvrhy. Dôvodom je, že väčšina vysokoškolákov má rozdielny hodiny v párnom a nepárnom týždni. Ba dokonca my máme každý týždeň odlišný. Nakoľko máme rozvrh rozdelený na párne a nepárne týždne, ocenila by som nejaké označenie, že ide o párny, alebo nepárny týždeň. Stačilo by nejaké malé číslo v rohu strany. A na záver by som spravila väčšie miesto na sobotu a nedeľu, nakoľko si niektorí z nás zapisujú aj sobotné a nedeľné aktivity, ako napríklad výlet.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *