Skrátka si to prajte a to s ľahkosťou

Skrátka si to prajte a to s ľahkosťou

Milujem spisovateľa Pierre Franckh, takže to, že mám ďalšiu knihu v jeho ruke, beriem za veľmi pekné a pozitívne. Kniha skrátka si to prajte, ale s ľahkosťou je malá, kabelkovej verzie no s veľmi veľa užitočnými informáciami vo vnútri.

Na rozdiel od knihy ako si správne priať, ktorá nám dávala určité základné vzorce, ako formulovať naše priania, kniha Ako si správne priať a to s ľahkosťou nás učí, ako si priať s ľahkosťou. Ako sa na určité priania máme zamerať, alebo pozerať, aby sa nám splnili. Pretože už v prvej knihe bolo písané, že naše priania musia byť spravené veľmi ľahkou formou. No pokiaľ chceme niečo veľké, tak už nám to tak jedno nie je. Želáte si aby vám váš muž spravil na raňajky kávu? Super. Ak sa toto prianie splní, tak vás to poteší. Ak sa to nesplní, tak jednoducho vstanete, a pôjdete si ju spraviť sami. No váš život to nejak neovplyvní.

No teraz si predstavte, že si prajete niečo veľké. Napríklad, aby ste vyhrali Jackpot v lote. Ako prvé je otázka, podáte si ho alebo hneď v začiatku viete, že prehráte, a tak si ho ani nepodáte. Ako druhá je otázka. Akonáhle si zaželáte, a taktiež kúpite jeden lístok. Čo sa deje? Určite ste nervózny a plný pochybností. Ešte ani poriadne nevyslovíte vaše prianie, a už je plné pochybností, že sa to aj tak nemôže stať.

No a presne o tomto je kniha. Ako si priať s ľahkosťou bez ohľadu na to, o čo ide? Možno si teraz hovoríte, že keby to bolo také ľahké, tak by každý bol milionár, mal lásku svojho života atď. Lenže, nie každý chce to čo chcete vy. Niekomu stačí mať toľko peňazí, aby mal dostatok peňazí na zaplatenie všetkých šekov a stravu. Iní si želá, aby on a jeho rodina bola plne zdravá, a niekto iní si želá lásku. Taktiež každí má iné predstavy o tom, čo by chcel vyhrať. A teda, všetko je možné, pokiaľ v to veríš.

Rada by som vám ešte raz pripomenula, že priať si nie je to isté, ako to praktizovať. Buď aktívny. Áno, možno sa vám na začiatku nesplnia všetky vaše priania. Ale viete čo? Nikto nepadol múdry z neba, treba PRAX, PRAX, PRAX. A potom sa aj vy stanete majstrami vašich prianí, a budete si môcť priať vo veľkom.

Ešte stále máš pochybnosti o tom, že to funguje? Tak prečo si skrátka neskúsiš zapriať nejakú maličkosť (najlepšie hneď niekoľko) a uvidíš.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *