Spanie v levanduli + Súťaž o levanduľový vankúš

Spanie v levanduli + Súťaž o levanduľový vankúš

Vedeli ste, že levanduľa má priaznivý účinok na váš spánok? Levanduľa totiž upokojuje nervy a zaručuje kvalitný spánok. A práve preto som sa dnes rozhodla predstaviť vám produkty od EMI, teda matrac memory lavender, paplón lavender a aj vankúš.

Matrac je možné zakúpiť v rôznych veľkostiach, ja osobne mám v tomto prípade rozmer 90×200. Matrac je vyrobený z PUR peny s hrúbkou 13cm a pamäťovej peny s hrúbkou 4cm, teda dokopy až 17cm. Je pohodlný, komfortný a má dlhú životnosť. Aj to je jeden z dôvodov, prečo na neho EMI ponúka až 5 ročnú záruku. Hustota polyuretánovej peny je 30kg/m3  , takže sa ani po dlhšom ležaní nepreleží, a jeho elasticita zostane rovnako kvalitná. PUR pena je ekologická a zdraviu neškodlivá, takže je vhodná aj pre deti či na nemocničné postele. Tento matrac má ortopedické vlastnosti a je vhodný pre váhovú kategóriu až 120kg. K matracu sú aj dva poťahy na matrac. Jeden zo 100% bavlny a druhý s výťažkami z levandule. Tvrdosť matraca T3. Poťahy je možné prať na 60°C.

Tento matrac je naozaj veľmi pohodlný a veľmi dobre sa na ňom spí. Nie je ani tvrdý, ani mäkký, takže môžem pohodlne spať celú noc, a ráno nemám problémy s chrbticou. Matrac si drží svoj tvar, no čo je lepšie, tým že sú na posteli dva poťahy (levanduľový a na tom poťah z bavlny) spí sa na ňom naozaj úžasne. Navyše, levanduľa veľmi nerozvoniava, takže to človeka nevyrušuje.

Levanduľový paplón je vhodný pri nespavosti, nervovej slabosti, strese, nervozite a bolestiach hlavy. Jadro paplóna obsahuje sušené kvety z levandule, ktorá nie len krásne vonia, no zároveň vám pomôže pri pokojnom spánku.

Levanduľový paplón je protialergický, má hmotnosť 200g/m² a rozmery 140×200. Ja osobne som už prednedávnom rozmýšľala o výmene paplóna, a tak sa mi tento levanduľový paplón veľmi hodil. Mimochodom, vedeli ste, že sa dá aj prať? Je mäkučký, ľahučký a naozaj veľmi príjemný. Levanduľová vôňa síce nie je veľmi výrazná, no zatiaľ sa nemôžem sťažovať na spánok v tomto levanduľovom paplóne.

Súťaž

Aj vy by ste radi spali v levanduli? Teraz máte jedinečnú možnosť vyhrať 90×70 levanduľový vankúš od EMI. Stačí, ak mi do e-mailu sladeckova219@gmail.com napíšete, prečo by ste práve vy mali vyhrať tento vankúš. Zapojiť sa môžete do 31.10. pričom 01.11. vyžrebujem výhercu. Výherca bude kontaktovaný e-mailom.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *