Sprievodca Čínou

Sprievodca Čínou

Ak túžite precestovať Čínu, určite by ste nemali zabúdať na praktických sprievodcov, vďaka ktorým by ste mohli navštíviť nie len základné pamiatky, ale všetko nádherné čo dané mesto ponúka. Navyše sprievodca ponúka aj množstvo zajímavých informácií, vďaka ktorým môžete ušetriť nie len nejaké tie peniaze, ale aj vďaka ktorým môžete využiť množstvo informácií, ktoré vám dokážu poskytnúť iba obyvatelia Číny.

Ja osobne som z tejto knihy Čína inspirace na cesty sklamaná no zároveň potešená. Kupovala som si ju najmä kvôli mestu Tianjin, ktoré je označované medzi TOP 10 najatraktívnejších miest pre zahraničných ľudí a o tomto meste tam nebolo písané skoro nič. A keďže chcem ísť do Číny a práve do tohto mesta táto kniha nebola pre mňa až taká prospešná.
Na druhej strane som sa z nej dozvedela množstvo zaujímavých informácií o iných mestách – Peking je veľmi dobre rozpísaný, obsahuje niekoľko atraktívnych fotiek a všeobcene veľmi zaujímavých informácií z histórie i samotných miest.

Čo sa týka informácií, myslím si, že táto miniknižka je na ne naozaj bohatá a to je dôvod, prečo som z knihy naozaj nadšená. Mini príručka, ktorú by mal mať každý kto chce cestovať po Číne a rád by sa nie len dorozumel ale aj dostal niekoľko cenných rád, ktoré by mu mohli v Číne pomôcť.
Táto kniha mi bola poskytnutá stránkou preskoly.sk

Comments are closed.