Srdce ženy 2021

Srdce ženy 2021

Určite ste si všimli, že milujem pracovať s motivačnými diármi. Nedávno som vám predstavila motivačný diár pre školákov tzv. školský motivačný diár na rok 2020/2021, a teraz som sa vám rozhodla predstaviť srdce ženy 2021, motivačný diár určený výhradne pre ženy.

Vec, ktorú ako žena ocením je napríklad menštruačný kalendár, no i to, že je kalendár rozložený na vyslovene hodiny, nie len pár riadkov na zapísanie. Ako každá žena, aj ja som niekedy nesmierne uponáhľaná a nestíham.

Napríklad pred Corona vírusom som navštevovala tanečnú, ktorá končila o 19:00 a hneď potom som mala angličtinu, ktorá začínala o 19:00. Teda, náš program je naozaj niekedy veľmi chaotický.

Ako to už býva zvykom, aj tento diár obsahuje rôzne úlohy na každá mesiac.

Rozdiel medzi týmto diárom a ostatnými je to, že sa tento diár zameriava na štyri rôzne oblasti, a tak obsahuje aj štyri záložky rozdielnych farieb. Konkrétne sa jedná o 4 základné oblasti práca, vzťahy, ja, zdravie.

Práve v tomto sa mi taktiež páči výhoda tohto kalendára. Denná vďačnosť sa píše pre všetky oblasti, a tak nie len 1 riadok na vďačnosť, ale hneď štyri. Samozrejme, tento diár obsahuje i mesačný kalendár, a samozrejme tri týždenné úlohy.

Čo je veľmi zaujímavé, tento diár ma vyznačené aj pre ktoré znamenie je tento deň najlepší, a správanie sa mesiaca.

Zhodnotenie mesiaca sa zameriava taktiež na všetky štyri oblasti života, a tak si žena, aj tá najzaneprázdnenejšia môže uvedomiť, čo jej v živote chýba, aby bola šťastnejšia.

Samozrejme, tu nesmú chýbať ani rôzne poznámky, a čo ma napríklad potešilo bola stránka s názvom „nápady na darčeky“.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *