Srdce ženy 2023

Srdce ženy 2023

Srdce ženy je mojím niekoľkoročným spoločníkom. Napriek tomu, že I can academy má množstvo rôznych diárov, Srdce ženy patrí k mojim najobľúbenejším. Prečo?

Nakoľko pracujem ako lektorka čínskeho jazyka, môj rozvrh je každý deň iný, a zároveň pestrí. Niekedy ma čakajú tri hodiny, inokedy aj 8 hodín denne, a samozrejme sú tam aj rôzne pauzy, výpadky študentov a podobne. Navyše, niekedy mám ranné hodiny, inokedy poobedňajšie, a samozrejme najčastejšie večerné. To však znamená, že klasický rozvrh mi nestačí, a deň musím mať rozplánovaný na jednotlivé hodiny.

motivačný diár

A tým je práve Srdce ženy výnimočné. Od I can academy je to jediný diár, ktorý túto možnosť umožňuje.

Navyše, ako sme už zvyknutí, čaká nás každodenná vďačnosť, ktorá je však delená až do štyroch kategorií, a to práca, vzťahy, ja zdravie a samozrejme na konci mesiaca aj samotné zhodnotenie a želanie si ako sa nám môže rok zmeniť.

Nakoľko som si tieto poznámky vždy poctivo písala, tak som našla veľmi veľa zhodnotenia, a mala som možnosť vidieť môj rast, ale aj to, ktorá kategória je u mňa najslabšia. Ako som pozerala, tak som všetky moje ciele čo sa týka práce každý mesiac dosiahla, a dosahujem. Na druhej strane je to však na úkor ostatných troch kategórií, a tak som prišla na to, že ak chcem byť v živote šťastná vo všetkých aspektoch, budem sa musieť vzdať zbytočností a zamakať na zdraví, vzťahoch ale aj sebaláske.

srdce ženy 2023

Každý mesiac nás víta rôznymi peknými a pozitívnymi článkami, rovnako ako aj mesačným kalendárom. A samozrejme sa môžeme tešiť aj na afirmácie na každý týždeň.

Oproti diáru pre študentov alebo motivačnému diáru na celý rok mi príde diár srdce ženy zameraný viac na týždenné plánovanie, ako na čítanie a duchovný rozvoj. V každom prípade je však veľmi zaujímavý.

srdce ženy

Každú ženu zároveň poteší menštruačný kalendárik, ale taktiež napríklad aj zoznam menín. Samozrejme tiež nemôžeme vynechať poznámky na konci diára, ktoré sú pre I can diáre typické.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *