Stojan na náušnice

Stojan na náušnice

Aj vy máte problém s praktickým a hlavne prehľadným uložením šperkov? Kým som mala iba zopár kúskov, nebol to žiadny problém. No teraz, keď je v mojom kútiku krásy naozaj veľa bižutérie, je to už naozaj veľký problém. Teda,… bol. Dokým som neodhalila krásu stojanov na šperky.
Aj vy ste sa v domácnosti doposiaľ stretli iba so šperkovnicami? Ja som však našla niečo lepšie a prehľadnejšie. Tento štýl uloženia však pravdepodobne nájdete iba v obchodoch. Aj preto som práve tento druh uloženia našla práve v tejto sekcií.

Pre klasické náušnice puzetkového ale aj visiaceho štýlu som siahla po stojane na náušnice s rozmermi 21 x 36 cm. Stojan na náušnice sa skladá zo 4 riadkov, pričom do každého z nich sa zmestí 8 párov náušníc.

Veľmi sa mi páči, že sú riadky od seba dosť ďaleko, takže na nich vyniknú puzetkové, ale aj visiace náušnice. Ja osobne poznám 2 druhy klasických stojanov, pričom oba sa dajú nájsť na tejto stránke. Ako prvé sú stojany na klasické puzetové náušnice. Tento stojan je veľmi praktický, malý, priestranný no v prípade, že by ste naň chceli zavesiť nejaké tie visiace náušnice, mohol by to byť problém. Najmä z toho dôvodu, že by ste tím prekryli ďalší priestor určený na odlišný pár náušníc.

Druhým tipom je tento stojan na visiace náušnice. Jeho výhodou je, že sa doň dajú uložiť aj klasické puzetky. Tento stojan by som si však i napriek tomu vybrala iba v prípade, keď by som mala oveľa viac visiacich náušníc. A tento prípad je aj u mňa.

Ako si môžete na fotkách všimnúť, každý pár náušníc je veľmi dobre viditeľný a naozaj si budete vedieť vybrať. Oproti otočným stojanom však pri tomto nemusíte nič otáčať a hľadať. Tu máte všetko na očiach, čo je pre mňa veľké plus.

Ako sa vám páči moje uloženie šperkov a ako sa vám páčia tieto stojany? Ktorý z nich by ste využili vy?

2 thoughts on “Stojan na náušnice

  1. Ten je krásný 🙂 já dlouho měla náušnice v takovém proutěném košíku a později dostala k Vánocům takový látkový organizér a ten mám doteď 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *