Štýlové legíny

Štýlové legíny

Kto by nemiloval legíny. Ženy ich milujú, lebo v nich vyzerajú vynikajúco a muži na oplátku ocenia, keď ich milovaná polovička vyzerá zvodne a sexi. Treba si však uvedomiť, že tento kus oblečenia nie je vhodný pre každého, nakoľko legíny nedržia tak tvar ako bežné nohavice či rifle, a tak vám nadbytočné kilá nezakryjú, čo je naozaj škoda. Taktiež si treba dať pozor aj na samotný fakt, že niektoré sú priesvitné, a priesvitné legíny cez ktoré vám presvitá spodné prádlo nie sú dobrou voľbou s krátkym topom.
Ak nechcete zažiť fopá, mali by ste si zapamätať nasledujúce informácie. Ako prvé sú priesvitné legíny, ktoré je treba nosiť s dlhším topom pod zadok. Legíny samo o sebe vyzerajú sexi, no s nevhodným a príliš krátkym topom budú vyzerať naozaj lacne.
Druhou vecou sú už spomínané kilá naviac. Niektoré hlavne tie kvalitnejšie legíny sú vhodné aj pre oblejšie a kyprejšie tvary, no nie všetky dokážu lahodiť vášmu vzhľadu. Preto by ste si ich pred kúpou mali dôkladne skontrolovať, či vám nepridávajú ďalšie kilá naviac. To samozrejme platí aj pre štíhle ženy, ktoré by však možno tieto kilá ocenili. Kilá naviac pridávajú najčastejšie jednofarebné legíny, pričom viacfarebné zväčša dokážu zakryť presne to, čo majú.

Na stránke Manzara sa môžete pokochať krásnymi legínovými kúskami rôznyc veľkostí i farieb. Nájdete tu tak športové legíny ako aj legíny na bežné nosenie. Preto som si istá, že si niečo svoje zaručene nájdete. Mňa napríklad zaujali športové legíny Morka alebo Olton s pestrofarebným vzorom, ktoré vyzerajú skrátka úžasne. Stačí si k nim dať jednoduchá jednofarebný top a dokonalý outfit je bez váhania na svete. Nakoľko sú legíny viacfarebné, mali by opticky zakryť naše miesta na tele, ktoré až tak nemáme radi, a naopak nám dodať dokonalý sexy look. Som si však istá, že na stránke nájdete množstvo ďalších zaujímavých kúskov.

2 thoughts on “Štýlové legíny

  1. Ja osobne legíny nosím len na cvičenie. Na bežné nosenie dávam prednosť nohaviciam, pretože legíny nepovažujem za vhodnú alternatívu. Nedržia všetko tam, kde to má byť. 🙂

  2. ja nosim leginy na cviceni a pak nosim jeste leginy pod sukni na podzim treba ale je to jakoby jinej material nez ty cvicici, jsou takovy slabsi a bavlneny nebo nevim jak to nazvat 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *