Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky

Aj keď to možno v dnešnej dobe nie je až tak bežné a ľudia sa už až tak veľmi nechcú ženiť či vydávať ako predtým, svadba je stále považovaná za zväzok manželský, vďaka ktorému svoju lásku a vernosť navždy sľúbite či už pred Bohom alebo na úrade.
Pred tým ako sa však môžete začať pripravovať na svadbu je potrebné dostať zásnubný prsteň od svojho milovaného. Pričom výber zásnubných prsteňov podľa vašich predstáv nie je tou najľahšou záležitosťou pre muža. Ba dokonca je samotné vycítenie, že sa žena chce vydávať a že prišiel ten správny čas niekedy oveľa ľahší ako vybrať ten správny prsteň. Muž totiž musí vedieť veľkosť jej prsta a hlavne by sa mal trafiť do jej vkusu – poprípade ak to nezvláda sám, môže si na pomoc zavolať nejakú jej kamarátku. Musí jej však natoľko dôverovať, že si bude istý, že tento nádherný okamih nepokazí a nepovie mu o tom ešte skoršie, než ju on požiada.
A po slovku „Áno“ nasledujú ďalšie prípravy už spoločne. Výber priestoru, dekorácií, jedla a samozrejme aj obrúčok. V tomto prípade je však výber prsteňa oveľa jednoduchší, keďže sa na prsteňoch dohadujú už obaja a vyberajú si niečo, čo sa obom páči. Výber svadobných prsteňov je naozaj obrovský. Môžete si zvoliť žlte, červené, kombinované zlato ba dokonca aj platinové obrúčky. Rôzny vzor, kvalita a samozrejme aj cena. Ba dokonca si môžete na niektoré prstene dať vygravírovať aj nejaké slová.

A aké obrúčky by som chcela ja? Jednoznačne krásne svadobné obrúčky z bieleho zlata. Napriek tomu, že je biele zlato o čosi drahšie, veľmi sa mi páči. Vyvoláva vo mne pocit pokoja a keďže mám bledú pleť, oveľa viac ku mne ladí. Mimo toho ide o neutrálnu farbu, ktorá ukáže úžasne tak na mužovi ako aj na žene.
Na záver: Ako sa hovorí v skutočnej láske chce muž zmeniť iba jednu vec na svojej milovanej priateľke, a tým je jej <3

Comments are closed.