Svieža vôňa povinnosťou

Svieža vôňa povinnosťou

Určite každý z vás používa dezodorant. Hoc teraz cez zimu nie je taký potrebný, určite ho používate aj teraz. Preto som sa rozhodla, že vám tentokrát predstavím Playboy dezodorant so sprchovým gélom Generation for Her a antiperspirant v spreji.

Playboy Generation for Her
Táto kozmetika má neuveriteľne úžasnú vôňu. K Vianociam som svojmu najlepšiemu kamarátovi kúpila Playboy Generation sadu for Man, a tak som sa rozhodla, že si tentokrát doprajem niečo aj pre seba, a keďže ho mám veľmi rada, aby sme boli podobný. 

Vôňu by som zaradila k tým sladším. Je veľmi príjemná a jemná.
Hlava: čerešňa, ružové korenie, mandarínkovo-pomarančová aróma
Srdce: fialka, jazmín, malina
Základ: santalové drevo, céder, pižmo

Samotný design je ladený do ružovo oranžovej farby s malými Playboy ikonkami, čo mi pripomína pexeso. Vyzerá to veľmi pekne a najmä nezvyčajne. 

Dezodorant
Jeho výdrž je priemerná. Vydrží niekoľko hodín, no určite nie celý deň. Preto je vhodné ho mať neustále v kabelke, aby si žena mohla svoju vôňu počas dňa obnoviť. Vôňa počas dňa mení svoje zloženie, a tak pri nastriekaní vonia troška inak, ako po uplynutí určitej doby. Na mne vydrží cca 3 hodinky, čo je na dezodorant zvyčajné. 

Sprchový gél
Tento sprchový gél patrí dokáže rozvoňať celú kúpeľňu, čo považujem za výhodu, no vôňa je veľmi jemná a slabá. Osobne máme menšiu kúpeľňu, takže by väčšiu určite nedokázal prevoňať. Vôňa je však veľmi príjemná. 

Pokožku príjemne prevonia, no chýba mi tam jemný filter, ktorý by chránil pokožku po umytí. 

Nivea Antiperspirant
Vôňa je naozaj veľmi jemná a príjemná. Pripomína mi takú čistotu a je naozaj krásna. Osobne ma na tomto produkte zaujala najviac. 

Tento Nivea Antiperspirant má jemnú vôňu a mal by vydržať až 48 hodín. Osobne ho však musím použiť pri športe minimálne o jedenkrát viac, nakoľko pri športovaní cítim, že mi ranné sprejovanie nestačí. Na druhej strane pokiaľ nešportujem, vydrží mi celý deň. Cez leto však podľa mojej skúseností zrejme nevydrží ani celý deň, čo je škoda. 

Čo sa týka podpazušia, tento antiperspirant mal zaručiť dlhšie oholenie, čo sa nepotvrdilo. Dokonca ho nemôžem používať ani niekoľko hodín po holení, čo je podľa mňa veľká škoda. 

Na tričku nezanecháva škvrny, čo považujem za plus. 

Osobne však poznám oveľa lepšie antiperspiranty, ako napríklad Weleda citrusový dezodorant.

5 thoughts on “Svieža vôňa povinnosťou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *