SWAP s Maky

SWAP s Maky

Ahojte 🙂 Prednedávnom som mala možnosť aspoň po internete spoznať jednu úžasnú holku menom Markéta alebo Maky. Môžete ju poznať z blogu My life, my rules. A keďže sme obe chceli spraviť niečo zaujímavé, rozhodli sme sa pre SWAP. Čo ma v balíčku od Maky čakalo?
Inštrukcie boli jednoduché Chceli sme kozmetický SWAP v hodnote 30€ a že v balíčku by mala byť jedna nekozmetická vec. Maky mi o sebe prezradila, že nie je mazací typ, má zmiešanú pleť, jemné vlasy. Miluje čokoládu a zbiera sloníkov.
A ja som jej na oplátku prezradila niečo o sebe. Konkrétne to, že nejem cukor, zbožňujem čínske veci, mám zmiešanú až mastnú pleť, moje vlasy sú taktiež jemné. Nenávidím natieranie, dekoratívnu kozmetiku používam minimálne a dezodoranty používam iba v spreji a zbožňujem kvetinovú či ovocnú vôňu a v súčasnosti som sa zahĺbila do gél lak nechtov.
Balíček dokopy obsahoval 11 produktov. 10 kozmetických vecí, 1 nekozmetická a niekoľko vzoriek. Tak, ako sme sa dohodli.
Balea šampón – Táto vôňa mi niečo veľmi pripomína. A hoc je Balea veľmi lacnou značkou, šampóny a sprchové gély mám od Balei naozaj veľmi rada.
Sprchový gél – V tomto prípade Maky siahla po jemnej vôni a produkte tzv. 2 v 1. Ako sprcháč je naozaj super, no na vlasy radšej používam šampóny. Čo sa týka vône, je naozaj pekná, no ja mám pri sprchovaní radšej ovocní vône. Ale určite spotrebujem 🙂

Šampón na vlasy – tento šampón má veľmi peknú vôňu, a aj keď med nepoužívam, v kozmetike mi vôbec nevadí. Práve naopak. Šampóny s touto zložkou mám veľmi rada.
Micerálna voda – musím sa priznať, že som v poslednej dobe pokukovala, že by som si nejakú micerálku kúpila. Takže ma Maky veľmi milo prekvapila.

Lak na nechty – Lak má úplne úžasnú farbu. Okamžite som sa do farby zamilovala, len škoda, že to nie je gél lak. Určite ho však moja sestra využije, nakoľko ona ešte neprepadla používaniu gél lakov s použitím UV lampy.
Toaletná voda – Veľmi milé a pekné balenie vône. Na mňa mi príde táto vôňa veľmi decentná, ja mám radšej niečo sladké. Keďže však mám toaletný vôd, dezodorantov a parfemov naozaj veľa, posunula som ju mamine, ktorá miluje takéto vône.

Zázračné vajíčko – Kto by nepoznal toto vajíčko. Musím sa priznať, že som si ho už dlho nedopriala, no v minulosti som skúsila asi každú vôňu. Toto vajíčko je teraz v originálnej a štýlovej zlatej farbe, ktorá je veľmi sympatická. Pre tentokrát je však bez vône.
Balzam na pery – Tým sa nikdy nič nedá pokaziť 🙂 A teraz, keď je teplo a pery sa ešte rýchlejšie vysušujú sa určite zíde
Zubná pasta – Tak táto pasta ma z celého balíčka potešila z kozmetiky asi najviac. Takúto zubnú pastu som ešte nevidela, a ak mám byť úprimná, veľmi milo som bola prekvapená. Páči sa mi, že je na bielenie zubov, a že z boku škatuľky je nakreslená aj škála farebného pigmentu.
Nivea krém – Nakoľko má univerzálne využitie, myslím si, že sa s ním nedá absolútne nič pokaziť. Je malý, perfektný na popraskanú kožu a veľmi rýchlo sa vsakuje do kože.

Sviečka – Veľmi sa mi páči, že mi Maky pribalila niečo svojské a niečo typické pre ňu. Na sviečke je vyobrazený jej rodný domov, a tak, aj keď som ešte nikdy nebola v Česku si viem aspoň pomyseľne predstaviť, aké to tam musí byť krásne.

Na záver na mňa čakal mini balíček vzoriek. Osobne som s týmto SWAPom veľmi spokojná. Bol jednoduchý, veľmi milý a povedala by som, že sme sa obe snažili trafiť do vkusu tej druhej. Maky sa to naozaj podarilo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *