Anjelske karty

Anjelske karty

Ak patríte k milovníkom anjelov, potom si určite nenechajte ujsť novinku z tohto čarovného sveta: Anjelske kľúče. Táto kniha, respektíve karty vám prinesú 56 ciest pre spojenie sa s týmito krásnymi stvoreniami.
Pri týchto kartách si môžete vybrať z dvoch metód použítania. A to buď vyťahovanie náhodnej karty alebo kladenie otázok. Mne sa viac hodia na vyťahovanie karty, no určite vám poviem v nasledujúcom príspevku o oboch metódach.
Čo sa týka vzhľadu, karty sú veľmi jednoduché , no rozhodne pri nich nechýbala autorovi kreativita. Sú farebné, anjeli sú vyhotovený viac v geometrických tvaroch a text kartičky je veľmi dobre čitateľný aj pre tých, ktorý majú slabší zrak. Osobne by som však karty obohatila ešte možno o nejaké farebné prskance alebo niečo, čo by ich ešte viac oživilo.

 
Vyťahovanie náhodnej karty
V tomto prípade sa karty používajú ako tzv. afirmácie alebo naprogramovanie mysle. Môžete ich používať ráno či večer. Ja osobne ich však pužívam najradšej ráno. Princíp spočíva v tom, že si vytiahnete jednu náhodnú kartu, napríklad „Nájdi si čas na snívanie“, a tej sa budete venovať celý deň. Počas tohto dňa si nájdite čas na snívanie. A čím viac budete v daný deň snívať, tým lepšie. Najlepšie je vložiť si kartičku na miesto, kde sa často pozeráte. Môže to byť kancelársky stôl, nočný stolík alebo peňaženka. Podstatné je, aby ste si vždy pri pohľade na kartu spomenuli na čo sa máte v tento deň zamerať.

Kladenie otázky
Ak máte potrebu alebo pocit, že by ste sa mali so svojim anjelom zhovárať, vyskúšajte sa ho spýtať, čo by ste v daný deň mali robiť. Čo by bolo pre vás najprospešnejšie a potom si už len vytiahnite jednu kartu. Následne si túto kartu vložte podobne ako pri vyťahovaní kariet na nejaké miesto, kam sa často pozeráte a vždy pri pohľade na kartu sa snažte nájsť si chvíľku času na uskutočnenie.
Celkovo sa s kartami pracuje veľmi dobre. Podobné karty som kúpila strýkovi k narodeninám minulého roka, a tak som už cca vedela ako sa s nimi robí. Ba dokonca som už jedny podobné avšak z ríše zvierat mala.

 
Karty sú veľmi príjemné, sú v nich písané veci, nad ktorými sa niekedy naozaj oplatí zamyslieť, a zároveň sú tvorené tak, aby si človek z nich, a tým pádom aj zo života odniesol čo najviac. Niekedy totiž vieme, aká by mala byť cesta za šťastím, no chýma nám impulz aby sme sa po nej vybrali. A tieto karty by mohli byť takým impulzom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *