Tajomstvo kvantového života

Tajomstvo kvantového života

Už dlho predtým, než som sa dostala k tejto knihe som rozmýšľala o kvantovaní. O tom, že by som si rada prečítala niečo o kvantovaní, a čo by bolo ešte lepšie, niečo sa z kvantovania naučila. A potom mi prišla do ruky táto knihu,… Tajomstvo kvantového života od Dr. Frank Kinslow

Musím sa priznať, že som ani nevedela poriadne, čo od kvantovania čakať. Mala som však kamarátku, ktorá neustále opakovala slová NLP a s tým spojené kvantovanie, a tak ma to začalo zaujímať. Keď sa mi do ruky dostala táto kniha, bola som veľmi prekvapená. Obsahovala množstvo cvičení, ktoré nám dokazovali, že sme viac než len to, čo vnímame. Že naše myslenie môže byť výkonnejšie, než doteraz, ale aj to, že dokážeme „vypnúť“ a na nič nemyslieť.

Táto kniha je rozdelená na tri hlavné časti a to kvantové unášanie, kvantový život a prílohy.

Čo sa týka kvantového unášania, práve tu nájdete základné informácie o tom, čo kvantovanie znamená, ako s ním narábať a čo nám môže priniesť. Kvantový život je zamerané na „čistenie, prečisťovanie, liečenie a kvantovanie“. Táto časť sa skladá z rôznych zaujímavých cvičení, ba dokonca cvičení, ktoré nie sú zamerané len na vás, ale aj na tretiu osobu. Čo ma zaujalo bolo napríklad cvičenie, ako ovplyvniť spánok druhého človeka. A v poslednej časti prílohy nájdete otázky a odpovede, krátky príbeh a slovník s výrazmi (ktoré možno nepoznáte, a našli ste ich v tejto knihe).

Čo sa týka knihy, podľa mňa bola písaná veľmi zrozumiteľne aj pre začiatočníka, čo sa mi na knihe veľmi páčilo a čo ma na nej oslovilo. Vďaka nej som si osvojila rôzne cvičenia, ktoré sú naozaj užitočné, jednoduché a navyše, prišla som na to, že mi ich pravidelné používanie priaznivo pomáha. Som maximálne spokojná a kniha bola lepšia než moje očakávanie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *