Tangle Teezer

Tangle Teezer

Určite každý z vás už počul o prelomovom hrebeni, ktorý obľubujú aj svetoznámi kaderníci. A reč nemôže byť o nikom inom ako je Tangle Teezer. V tomto prípade som sa zamerala a pozrela na zúbok Tangle Teezer Compact Styler.
Ako to už pri tejto značke býva, opäť sa môžete tešiť na veľké množstvo farieb, ktoré budú hýriť vo vašej kúpeľni a pri vašom rozčesávaní. Na výber máte ale aj z veľmi decentných farieb. Ak patríte k milovníkom vzorov a tvarov, môžete siahnuť napríklad po flakatom vzore leoparda, ak túžite po luxuse, môžete si zvoliť zlatú farbu a decentnejšia kombinácia je čisto čierna alebo čierno ružová. Tvorcovia však nezabudli ani na našich najmenších, a tak tu nájdete aj pestrofarebnú kefu ružovo, žlto, zelenej farby alebo ružovú kefu so psíkmi.

Táto kefa je oveľa menšia, ako sme pri TT zvyknutý, je preto veľmi dobrá pre deti, no taktiež aj do kabelky či v prípade, že plánujete cestovať. Nezaberie vám totiž veľa miesta. Navyše súčasťou tejto kefy je aj tzv. krytka, ktorá chráni vaše štetinky aj pri cestovaní a prenášaní.
Pri rozčesávaní je táto kefa veľmi príjemná, vlasy netrhá a dokáže rozčesať aj drobné uzlíky. Vlasy sa pri nej samozrejme neuzlia. Veľkou výhodou je aj samotný fakt, že sa vlasy stanú poddajnými, hebkými a príjemnými na dotyk. Niekedy si stačí zvoliť iba ten správny hrebeň a radosť z ročesávania sa môže stať realitou.

Tento Tangle Teezer Compact Styler má dokopy 40 recenzií, pričom jeho celkové hodnotenie je 4,5/5 hviezdičiek. Dá sa preto povedať, že ho ľudia hodnotia za naozaj veľmi kvalitný. A aby ste videli recenzie aj od iných ľudí, tak som si dovolila pre vás citovať niekoľko komentárov zo stránky Notino.sk, verím, že vám moje ale aj hodnotenie ďalších zákazníkov pomôže rozhodnúť sa či by ste radi vyskúšali tento hrebeň. Recenzie od ďalších používateľov nájdete priamo pod týmto produktom.

 

Comments are closed.