Testovanie dezodorantov

Testovanie dezodorantov

Prichádza apríl, a tak sa môžeme tešiť na teplejšie počasie. A ako to už býva s teplým počasím je spojené aj denné používanie dezodorantov. Patríte k tým, čo radi experimentujú s dezodorantmi a skúšajú nové vône alebo naopak k tým, ktorí radi siahnu po klasike? V tomto príspevku by som sa s vami rada podelila o skúsenosti s tuhými dezodorantmi, ktoré som počas môjho experimentovania vyskúšala.

Mojou stálou klasikou je Rexona – Invisible on Black + White Clothes. Tento dezodorant je perfektný práve kvôli tomu, že nie je vidieť na oblečení. Po použití sa cítim niekoľko hodín svieža, a cítim sa sama so sebou spokojná. Vôňa je nevýrazná, takže je možnosť kombinovať ho s toaletnou vodou alebo inými voňavými prípravkami. Ako som však písala vyššie, veľmi rada experimentujem, a teda keď sa rozhodnem pre klasiku, siahnem práve po tejto Rexone.

Ďalší dezodorant, ktorý som skúšala bol Babaria s názvom Bergamot & Lime. Tento dezodorant má užasnú výdrž, no zistila som pri ňom, že nemám rada vôňu bergamonu. Do tohto dňa som totiž nemala nič s bergamonom, a tak to pre mňa bol experiment. Na druhú stranu sa však táto vôňa páčila mojej blízkej, ktorej som tak mala možnosť urobiť radosť.

Z rady Dove mám rada Invisible Dry. Podobne ako aj Rexona, aj tento tuhý dezodorant nezanecháva stopy na oblečení, a zároveň má veľmi slabú vôňu. Povedala by som dokonca, že je bez vône. Tento Dove dezodorant ničím nesklame, no nakoľko mám veľmi rada parfumované dezodoranty, mňa ničím neočaril.

V závere sa dostávam k môjmu miláčikovi. Weleda – Citrus roll-on dezodorant. Jeho vôňa je výrazná a svieža. Vždy keď zacítim túto vôňu, upokojí ma. Na oblečení nezanecháva škvrny a zároveň vydrží dlho. Navyše, nakoľko ide o prírodný produkt, ktorý nie je testovaný na zvieratách, pre mňa je to jasný víťaz. Keby nebola cena taká vysoká, som si istá, že by som pri ňom zostala i na celý život.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *