Textilná galantéria za rozumnú cenu

Textilná galantéria za rozumnú cenu

Každá žena má občas kreatívnu náladu. Niektoré radi kreslia, iné radi vyšívajú. Ja osobne som si našla záľubu v ručnom balení darčekov.

Myslím si, že toto balenie darčekov je oveľa osobnejšie a krajšie. Áno, toto balenie trvá nejakú tú chvíľu a častokrát nie je také perfektné, ako keď si ho dáme zabaliť firmou či kúpime taštičku. No ide tu o to, že je to osobnejšie a predovšetkým tým danej osobe ukážeme to, že nám na nej záleží a sme ochotný kvôli nej sa potrápiť i venovať čas na to, aby bol šťastný. Na stránke stoklasa-sk.sk som našla krásnu stuhu na viazanie darčekov, ktorá bola za veľmi dobrú cenu a naozaj ma oslovila svojou hrúbkou i farbou.

Na stránke stoklasa.sk som ale našla ešte oveľa viac zaujímavých galantérnych vecí.

Gombíky, ktoré sú neutrálnej farby i tvaru, takže sa hodia prakticky ku všetkému. V balení je 5 ks, takže z nich vyjde napr. aj na jednu košeľu.

Taktiež i farebný gombík, ktorý ma zaujal svojou originalitou. V balení 10 ks.

Sada šitia,ktorá je za veľmi rozumnú cenu a obsahuje toho naozaj veľa – meter, nožničky, nite,…. Je malá, šikovná a praktická. Obsahuje tie najzákladnejšie farby a nakoľko máme psa, ktorému sa neustále podarí roztrhnúť nejakú jeho plyšovú hračku, s jednoduchým šitím už mám skúsenosť.

Čo sa týka šitia, mám veľký problém navliecť niť do ihly, hlavné do ihiel s menšími očkami, preto som sa rozhodla aj pre jednu veľmi šikovnú pomôcku, navliekač nití.

Farebné kvetinky, ktoré môžem pridať tak do šitia ako ich môžem použiť aj pri nejakej mojej tvorivej práci, napríklad na nalepenie.

Nožnice, ktoré by mali byť v každej domácnosti. Ja ich používam takmer každý deň, či už pri otváraní potravín, balíkov alebo kreatívnej tvorbe.

V tejto textilnej galantérií som našla aj pár špeciálnych vecí, ktoré mi nemohli uniknúť.

Prívesok LOVE. Balenie obsahuje 5 ks. Nakoľko balenie obsahuje 5ks, jeden kus si nechám a 4 dám mojím najlepším kamarátkam, aby vedeli, že na ne myslím.

Týmto by som chcela poďakovať firme stoklasa-sk.sk (stoklasa.cz ), za spoluprácu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *