Tipy na Vianočné darčeky

Tipy na Vianočné darčeky

Vianoce sa nám už blížia, a tak som sa rozhodla, že vám sem pridám zopár super tipov na Vianočné darčeky. Predsa len, veľmi veľa ľudí ešte stále nie je rozhodnutých, alebo vôbec nevie, čo by kúpili svojej polovičke, bratovi, dcére či inému členovi rodiny.

Čo sa týka článku, veľmi ma oslovili produkty, ktoré som našla práve na eshope Drevotok. Myslím si, že výrobky na tejto stránke sú nie len praktické, ale aj netradičné, a tak by mohli potešiť nejedného človeka. Ba dokonca som tu našla darčeky aj pre starých rodičov.

Pre starých rodičov sa mi veľmi páčia stolové hodiny  . Stolové hodiny som totiž po prvý krát videla u mojej starkej, a tak si nedokážem predstaviť obývačku starých rodičov práve bez pekných stolových hodín. Čo sa týka mojej babičky, tá mala vo svojej obývačke klasické stolové hodiny, ktoré nemali žiadny špecifický tvar. Drevotok však ponúka stolové hodiny s rozličným designom, ako napríklad  so slonom, ženou či dokonca i koňom. Mňa osobne veľmi zaujali stolové hodiny staroveké Atény, ktoré majú tmavú imitáciu dreva, a vyzerajú veľmi elegantne a luxusne.

Osobne si myslím, že hodiny sú naozaj veľmi praktické a ak majú takýto pekný design, tak dokážu človeka naozaj potešiť. Práve preto by som siahla po hodinkách nie len pre starých rodičov, no napríklad aj pre sestru či deti. Moja sestra sa od nás odsťahovala tento rok, a nástenné hodiny ešte nemá. Preto viem, že by to bol originálny darček, ktorý by ju potešil a ešte jej aj pomohol.

Nakoľko má moja sestra kuchyňu ladenú do levanduľového štýlu, veľmi ma oslovili nástenné hodiny s názvom levanduľa v konvičke. Levanduľa je sama o sebe veľmi pekná, no táto konvička jej dodáva šmrnc a podľa môjho názoru celý tento design vyzerá veľmi roztomilo.

Ja osobne mám nástenné hodiny aj v mojej detskej izbe. Pamätám si, že sa mi ako dieťaťu veľmi dobre zaspávalo práve pri tikote hodín. Miesto počítania ovečiek som počúvala tikot nástenných hodín, čo ma uspalo. V tom čase som mala nástenné hodiny so psíkom, čo ma veľmi tešilo. Na stránke nájdete psíka ale aj rôzne iné zvieratá, ba dokonca aj hodiny s obrázkom auta, čo sa bude páčiť najmä chlapcom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *