To najlepšie za poslednú dobu + súťaž

To najlepšie za poslednú dobu + súťaž

Valentín sa k nám už neodmysliteľne blíži. Sviatok lásky, ktorý má rád asi každý zamilovaný. A ten, čo je momentálne slobodný s úsmevom na perách tíško dúfa, že ho na Valentín poteší aspoň nejaká pekná SMS-ka, či objatie od pána vysnívaného. Zrejme veľa z vás ešte nemá darček, pre svojho milovaného. A možno ste sa tento rok rozhodli, že na Valentína urobíte radosť samej sebe. A tak sa môžete inšpirovať zopár skvelými valentínskymi inšpiráciami pre pánov i dámy od pár drobných až po niečo luxusnejšie. 

A ak vás zaujíma, ako svoj Valentín oslávim ja, určite to bude s mojou milovanou vôňou Mad Love (šialenou láskou). 

Neviem, ako to je s vami a s vôňami, no ja ich mám momentálne doma naozaj veľa. A dokonca si dovolím povedať, že zväčša používam dokola tie isté. Na tréning Bruno Banani Pure Woman, do školy Playboy (predtým Play It Sexy, teraz Generation) a na von? Všetko ostatné. Dôvodom, prečo na tréning a do školy používam stále tú istú vôňu je to, že sa mi ich stále nechce prekladať. Teda, v tréningovej taške mám stále jednu vôňu, v školskej taške taktiež jednu, a keď som doma vyberiem z poličky čokoľvek, na čo mám práve náladu. 
Dokonca sa musím priznať, že niekedy nevyberám ani tak podľa vône, ako podľa obalu. To však nebol prípad, keď som si vyberala Katy Perry Mad Love.

Ako to teda začalo? Jedného dňa sa mi do rúk pri nejakej objednávke dostala vzorka tejto novinky. Nakoľko išlo o novinku, stránka ich rozposielala ako darček k objednávke, nech môžme vyskúšať, ako vonia. Popravde, vzorky obvykle odložím do šuflíka, nakoľko dezodorantov, parfumov a podobných vôní mám veľa, no túto som sa pre tentokrát rozhodla vyskúšať. Dôvodom bolo to, že som cítila už množstvo vôní Katy Perry (dokonca mám niektoré aj doma), a vždy som z nich bola nadšená. A tak som sa rozhodla, že si ju nastriekam na krk ešte predtým, ako pôjdem ku kamarátovi. Nech je aspoň nejaká zmena. 

Len čo som si túto vzorku nastriekala na krk, okamžite som ucítila tú jemnú, ženskú, romantickú vôňu, ktorá na mňa pôsobila, akoby som sa ocitla v úplne inom svete. Určite poznáte ten pocit, keď idete okolo muža, ktorý má tak krásnu vôňu, že aj keď je akokoľvek škaredý alebo nehľadáte niekoho nového, okamžite sa vám z neho podlomia kolená. Tak, takto na mňa pôsobila táto vôňa. Takže som vedela, že ju chcem. V tomto rozhodnutí ma však utvrdil aj môj veľmi dobrý kamarát, ktorý keď zacítil moju vôňu, okamžite reagoval peknými slovami na ňu. A tak som si bola istá, že ju musím mať, aj napriek tomu, že je v mojej poličke už niekoľko vôní. 

A tak, jedného dňa prišiel ten deň D, kedy som sa rozhodla, a odrazu mi kuriér priniesol moju vytúženú zásielku. Odrazu sa u mňa ocitla tá najlepšia vôňa, ktorú už asi ani z rúk nedám. Katy Perry Mad Love a hoc ide len o dezodorant, musím povedať, že som za túto vôňu maximálne vďačná. Veľa ľudí sa však asi zarazí, prečo som si nezvolila aspoň parfum, keď sa mi táto vôňa tak veľmi páči. Odpoveď je však jednoduchá. Je to z toho dôvodu, že sa parfum má používať len výnimočne, teda napr. na ples, svadbu a pod. Skrátka naozaj výnimočne. A ja som túto vôňu chcela mať vždy pri sebe a cítiť každý jeden deň, každú minútu. 

Teraz však poďme k jej parametrom. Myslím si že tie sú rovnako dôležité pri samotnej kúpe ako vôňa. 

Hlava – jablko, sorbet, jahody, ružový grapefruit
Srdce – kvetinové tóny, jazmín, pivonka
Základ – pižmo, santalové drevo, kokos
Musím však povedať, že ani sama neviem, čo v nej najviac cítim. Všetky tieto vône sa tak úžasne kombinujú, že hoc to neviem identifikovať, je to pre mňa maximálna slasť a potešenie cítiť túto vôňu. 
Čo sa týka samotnej výdrže, dezodorant mi v tomto zimnom období vydrží naozaj dlho, a to nejakých 5 hodín, kedy ho občas zacítim ešte aj ja, a v prípade, že si ho nastriekam na oblečenie, veľmi jemne ho cítim z oblečenia ešte aj večer, keď sa ráno či predobedom nastriekam. Musím teda povedať, že samotná výdrž je naozaj perfektná. Intenzívnu vôňu však ja cítim nejakú tú pol hodinu až hodinu, a potom mi len občas udrie do nosa. Kamaráti, ktorý ma však objímu tvrdia, že ju cítia aj oveľa neskôr, čo je naozaj veľmi potešujúce. Ak však chcem, aby vydržala celý deň, tak si zvyknem dezodorant streknúť nie len na kožu ale aj na oblečenie, a to nejakých 4-5 strekov. 
Nakoľko sa cez zimu veľmi nepotím, jeho účinky v tomto prípade nedokážem až tak dobre zhodnotiť, no pri tréningu mi naozaj veľmi dobre pomáha. Pri fyzickej aktivite je totiž vôňa výraznejšia, a tak hoc nepomáha na obmedzenie potenia, určite potenciálny zápach veľmi šikovne prekryje. 

Teraz sa konečne dostávame k tomu, čo vás asi zaujíma najviac. Teda, k voňavej Valentínskej súťaži, ktorú som pre vás zorganizovala v spolupráci so stránkou Elnino.sk Aké sú teda podmienky súťaže a o čo môžete hrať?

Vyhrať môžu až traja z vás. A keďže je valentín o láske, každý súťažiaci si v svojom balíčku nájde krásnu vôňu od známej speváčky Beyonce s názvom Heat Kissed a aby toho nebolo málo, súčasťou balíčka budú aj kozmetické drobnosti. Aké? To sa dozviete po otvorení samotného balíčka 🙂 

Podmienky sú naozaj jednoduché.
Staňte sa mojim pravidelným čitateľom (GFC)
Odpovedzte na jednoduchú otázku: Aká vôňa doladí romantický večer len pre vás dvoch? (Nezabudnite pridať odkaz na vôňu)
A ako poslednou podmienkou je napísať váš e-mail, na ktorý vás v prípade výhry budem kontaktovať
Súťaž končí 14.2., pričom sa deň po Valentíne dozviete mená troch výhercov.

27 thoughts on “To najlepšie za poslednú dobu + súťaž

 1. Moja obľúbená vôňa bola Esprit Celbration – v slogane mala "vôňa lásky". Už sa nedá kúpiť, no ostáva mojou topkou medzi vôňami a ako vôňa lásky by boa určite na valentína vhodná. Aktuálne si ale idem na Play boy – play it sexi http://www.parfemy-elnino.sk/playboy-play-it-sexy a myslím si že táto vôňa nám Valentína spríjemní. Vôňu od Beyonce som už voňala v drogérii a rozhodne ma zaujala! 🙂

  another.day.with.hana@gmail.com

 2. Ahojky…

  Dekuji, za krasnou vonavou soutez… Moje valentynska a zaroven celorocni vune je rozhodne:
  http://www.parfemy-elnino.sk/index.php?qsearch=Christina+Aguilera+by+Night

  Tedy samozrejme v klasicke verzi, kterou el.nino nenabizi..

  Ja sama miluji jemne zenske vune, mam rada i sportovni, ale i ty tezke korenene vune, ze kterych se toci hlava.. Ty musi umet zena nosit..
  Osobne teda Beyonce – Heat Kissed vubec neznam, ale rada bych ji vyzkousela… Clovek ma proste zkouset nove veci..

  Jinak tobe preji pekneho Valentyna, at uz ho stravis sama, s rodinou nebo milovanou osobou…

  GFC: Ve Mu
  v.e.r.d.a@centrum.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *