Tričko s originálnou petrolejovo modrou farbou

Tričko s originálnou petrolejovo modrou farbou

Milujete modrú a radi by ste s nej mali všetky odtiene? A videli ste alebo ste už skúšali petrolejovo modrú? Túto farbu ešte stále môžeme zaradiť k originálnym, nakoľko sa nie veľmi často vyskytuje. A musím povedať, že ja som sa s ňou stretla asi po prvý krát. Bledo modrá, tmavo modrá, námornícky modrá atď,… avšak petrolejovo modrá? Tak to je niečo výnimočné.

Toto tričko som si objednala be toho, aby som vedela či sa mi farba hodí alebo nie. Skrátka to bola láska na prvý pohľad, a tak som ho chcela skúsiť. A na môj veru je tá farba úžasná. Ani príliš tmavá, ani príliš bledá. Ženská i elegantná. Výrazná i jednoduchá. Pre mňa dokonalá.

Čo ma na tričku však oveľa viac zaujalo je to, že tričko opticky zoštíhľuje. Nemôžem povedať že v ňom budem ako modelka, no moje bezkrivkové telo odrazu malo aspoň menšie krivky, čo je úplne super. Látka je veľmi pohodlná, nemôžem povedať že by v nej nebolo teplo, no je určite priedušnejšia ako umeliny. Tričko vyrobené z 95% bavlny a 5% elastanu (Single Jersey)

Toto tričko bolo na stránke opísané ako:

 

  • dámske tričko s ozdobným prešitím
  • strečový rýchloschnúci materiál
  • priliehavý strih s bočnými švami
  • hlbší okrúhly výstrih
  • úzky lem priekrčníka z rebrového úpletu 1:1 s 5% Elastan
  • vnútorná časť priekrčníka začistená kontrastnou páskou
  • spevnenie ramenných švov páskou
  • krátke priliehavé rukávy
  • dekoratívne prešitie

Prešitie je veľmi precízne, je prešité petrolejovou niťou, takže šitie nie je výrazné. Tričko je naozaj rýchloschnúce, v tomto teple uschlo cca za 2hodiny, čo je naozaj super. Materiál je priliehavý no taktiež tvaruje postavu, takže v ňom žena vyzerá opticky chudšie. Rukávy taktiež priliehavé. Takže popis nie je klamlivý a na tričko naozaj sedí.

 

Toto tričko som našla na stránke www.cisteoblecenie.sk, kde predávajú oblečenie iba bez potlače, a ceny sú taktiež nadmieru prijateľné. Ba dokonca ponúkajú 4+1 zadarmo, čo určite osloví rodiny s deťmi.

Keď sa snažíte odfotiť farbu trička, a fotoaparát s vylepšením farieb vám spraví toto 😀

 

Na väčšinu prodkutov je doprava zdarma. Tričko je možné skombinovať aj s pánskou verziou tohoto istého trička.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *