Tričko s vlastnou potlačou – výroba (1.časť)

Tričko s vlastnou potlačou – výroba (1.časť)

Nakoľko som veľkou milovníčkou fotografovania a obrázkov, rozhodla som sa vyhotoviť sestre tričko s jej milovaným Amsterdamom. Pred rokom tam bola a odvtedy o ňom neustále básni. Takto by aspoň kúsok z neho mohla mať vždy pri sebe, resp. na sebe.

Aj keď je stránok na výrobu tričiek veľa, rozhodla som sa pre Shirtinator.sk, nakoľko ponúka množstvo pánskych i dámskych tričiek rôznych strihov, materiálov a farieb.


Postup

Práca so samotným Shirtinátorom je veľmi jednoduchá. Po otvorení stránky prejdite na tvorbu trička, formou tlačítka „vytvor si tričko“ ktoré sa nachádza v ľavom hornom rohu. Keď sa vám program na vytváranie tričiek načíta, zvoľte si typ produktu (pánske, dámske, detské tričko alebo doplnky) a následne kategóriu tovaru ( tričká, polokošele, tričká s dlhým rukávom,…).
Ja osobne som sa rozhodla pre dámske tričká.

Keď som si vybrala typ produktu i kategóriu, zobrazilo sa mi veľké množstvo tričiek. Tričká na ramienka, priliehavé tričko, tričko s V-čkovým či okrúhlym výstrihom,…
Po kliknutí na každý produk sa Vám pod samotnou tvorbou zobrazí špecifikácia tovaru, veľkostná tabuľka a typ tlače. Informácie o produkte nájdete aj priamo na obrázku produktu, v pravom dolnom rohu s nápisom „i“.
Tvorba trička

Samotná tvorba je naozaj veľmi jednoduchá, nakoľko máte na stránke (pod špecifikáciou) vyobrazený celkový postup tvorby.V ľavom hornom rohu sa vám zobrazia farebné prevedenia zvoleného trička. Na tričko je možná obojstranná potlač – zadné alebo predné umiestnenie potlače nájdete na ľavej strane. V mimoriadnych prípadoch i na vnútornú stranu trička, či na rukávy. Ak sa pomýlite môžte použiť tlačítko späť, ktoré nájdete hore v strede a nakoniec cena – ktorá sa navyšuje pridávaním textov, obrázkov či motívov. Zobrazuje sa dole. 
Na tričko je možné vkladať vlastný text, obrázok ale aj vopred vytvorené motívy, ako sú napr. I <3, srdiečka, vtipné motívy a mnoho iných.
Ja osobne som z týchto motívov použila I <3 a zároveň pridala fotku Amsterdamu. 
Pridanie motívu
Po pridaní motívu sa mi vyobrazil pomocný ale aj bočný panel. 
Pomocný panel obsahuje 4základné funkcie: otáčanie, zväčšovanie-zmenšovanie, vymazanie a priblíženie (náhľad ako bude vyzerať daný objekt na tričku).
Bočný panel ktorý je umiestnený na pravej strane obsahuje: veľkosť, rotáciu, preklopenie, zmenu farby a vymazanie. Na výber máte aj z trblietavých farieb.
Pridanie obrázku
Obrázok má rovnako ako aj motív pomocný a bočný panel.
Pomocný panel obsahuje rovnaké funkcie ako v prípade motívu, avšak bočný panel má funkciu úpravy obrázku/fotky.

Pridanie textu
Ak pridávate text, zobrazia sa Vám riadky na písanie. Tieto riadky umožňujú rozloženie textu, hlavne ak chcete písať do viacerých riadkov. Máte na výber z editovaného textu – normálny typ textu, grafický typ textu – text s rôznymi originálnymi grafickými úpravami alebo QR kód. 
Upravovanie je možné aj za pomoci bočného či pomocného panelu.

Nakoniec si treba skontrolovať veľkosť, množstvo a cenu tovaru, ktorá sa nachádza v dolnej lište. Keď máte veľkosť nadstavenú môžte prejsť k objednávke.

Dodacie a platobné podmienkyNa výber máte z dvoch možností: osobný odber alebo doručenie prostredníctvom kuriéra.

Platbu môžete uskutočniť prostredníctvom:
elektronického bankovníctva
platobnej karty
bankovým prevodom na účet

priamym vkladom na účet
dobierkou

VÝHODY

  • široký výber tričiek
  • množstvo farieb
  • informácie o produktoch
  • jednoduchá výroba
  • viacero umiestňovacích miest 
  • (predná – zadná strana, rukáv alebo vnútorná strana trička)
  • možnosť použiť motív, obrázok i text

Jedinou nevýhodou je to, že treba sledovať navyšovanie ceny tovaru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *