Učenie a bakalárska práca

Učenie a bakalárska práca

Aj vy už máte skúškové obdobie alebo vás ešte len čaká? Začali ste si písať bakalársku prácu alebo sa ešte len chystáte? Určite viete, že pre kvalitnú výučbu treba aj kvalitné podklady.
Nájsť tie správne podklady nie je vždy až také jednoduché. Teraz však nezáleží na tom, či ide o knihy, vďaka ktorým sa chcete ďalej vzdelávať, chcete sa rozvíjať alebo len zrelaxovať telo i myseľ. Na to, aby človeka kniha oslovila musí ísť o veľmi kvalitnú prácu, teda najmä o veľmi kvalitný text z hľadiska štylistiky a autor vám skrátka „musí sadnúť“. To však nie je všetko. Ako to už býva zvykom, darmo si hovoríme „nesúď knihu podľa obalu“, napriek tomu knihy častokrát súdime aj podľa samotného obalu, ktorý by mal na prvý pohľad čitateľa zaujať, osloviť a mal by z neho mať pocit, že práve našiel to, čo hľadá. Alebo že by aspoň táto kniha mohla obsahovať to, čo práve hľadá. Jedno zaujímavé kníhkupectvo je napríklad uniknihy.sk

Ak však hľadáte niečo odbornejšie, ponuka odbornej literatúry v anglickom jazyku je naozaj veľká. Hoc niektorí z vás môžu mať problém s angličtinou, pre tých, ktorí s angličtinou problémy nemajú by mohli mať radosť z tejto širokej ponuky, a to najmä v prípade, že si chcú rozšíriť svoje obzory alebo nájsť kvalitné podklady k svojmu vzdelaniu.
Ja osobne som mala veľmi veľký problém nájsť si podklady k bakalárskej práci s tematikou: Komunikácia a jej vplyv v blogerskej sfére, no napokon sa mi podarilo nájsť niekoľko literatúry, avšak všetko v anglickom jazyku. A nezabúdajte, v prípade, že siahnete po cudzojazyčnej literatúre tak to neprospeje iba vášmu vzdelaniu, ale aj vašej angličtine.
 
 

Comments are closed.