Ústna voda Elmex

Ústna voda Elmex

Na konci prázdnin sa mi nešťastným úrazom podarilo zlomiť si zub. Žiaľbohu, zlomenie zuba nie je také jednoduché, ako to možno vyzerá. V mojom prípade je to už nejaký ten mesiac, a bolesť nie len zubu, ale aj pier ustupuje iba veľmi pomaly.

A práve preto som si ako svoju ústnu vodu zvolila Elmex. Po recenzií na internete som sa dočítala, že by nemala štípať, navyše je vhodná proti zubným kazom, bojuje proti zubnému povlaku a udržuje ďasná v zdravej kondícií.

Nebola som si istá či mi to v tomto prípade pomôže, no musím povedať, že som s účinkom bola mimoriadne spokojná. Predtým, než som začala ústnu vodu používať som vodu mohla piť iba izbovej teploty (s malou bolesťou), a mierne studená voda mi spôsobovala extrémne bolesti.

Po mesiaci používania ústnej vody Elmex, už dokážem piť studenú vodu, a to iba s malou bolesťou, a izbová teplota vody mi už nespôsobuje žiadne bolesti. Už teda nemusím piť vodu cez slamku, aby som nepociťovala bolesť, no konečne môžem piť ako normálny človek. Teda, s ústnou vodou som maximálne spokojná. Musím však dodať, že som ju používala každý jeden deň, ba dokonca niekedy i dvakrát za deň, a teda som minula jednu celú ústnu vodu a niečo z druhej.

Čo sa týka ústnej vody, vôbec neštípe, a dokážem si s ňou vyplachovať ústa tak, ako mi nakázal zubár – minimálne 30 sekúnd.

Chuť je neutrálnejšia, čo ma teší hlavne preto, že v takom prípade nemám problém vyplachovať si ústa. A taktiež zanecháva svieži dych.

Čo sa týka mňa, Elmex ústna voda ma príjemne prekvapila, a určite po nej nebudem mať problém siahnuť aj v budúcnosti. Hlavným dôvodom je, že aj keď sa možno môj problém netýkal priamo kazu, zistila som, že je naozaj veľmi prospešná čo sa týka zubov a ďasien, a presne takú starostlivosť by sme si mali dopriať.

A predsa len, keď si dokáže poradiť s takýmto problémom, tak si myslím, že bude naozaj veľmi účinná aj pri preventívnom používaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *