Doprajte luxus svojim ústam

Doprajte luxus svojim ústam

Ďalšou mojou zubnou a zároveň prírodnou novinkou, ktorú som sa rozhodla vyskúšať bola aj ústna voda Nutrismile. Ako ste si mohli všimnúť s touto ústnou vodou som používala aj zubnú pastu Powersmile.

Táto osviežujúca ústna voda pôsobí proti halitóze a udržuje zdravé ďasná. Znižuje tvorbu zubného kameňa a upokojuje podráždené ďasná. Je vhodná na každodenné použitie.

Určite ste si v popise všimli jedno zaujímavé a atypické slovo HALITÓZA. Ak si pod támto slovom neviete nič predstaviť, ide o zápach z úst, ktorým trpí zhruba 25% populácie.

Aplikácia
Ústnu vodu rozmiešajte s vodou v pomere 1:1. Následne si prepláchujte ústa 20-30 sekúnd a potom vypľujte.

Osobné hodnotenie
Rovnako ako aj pasta, aj táto ústna voda má neuveriteľne príjemnú chuť. Veľmi sa mi páči, že je to jedna z ústnych vôd, ktoré v útach nejak extrémne neštípu, nakoľko štipľavé ústne vody nemám v láske a ak mám povedať pravdu, ani si nimi neviem vyplachovať ústa 20-30 sekúnd. Čo sa týka tejto ústnej vody, je naozaj a veľmi príjemná a vyplachovanie úst s ňou nie je „pálivé“. Preto je to jedna z mála vôd, pri ktorých mi nerobí problém vyplachovať si ústa 20-30 sekúnd.

Čo sa týka puzdra, veľmi sa mi páči, že má takéto plastové balenie, nakoľko sa nám už raz stalo (a odvtedy nesiahame po ústnych vodách v sklenenom obale), že nám ústna voda vypadla z ruky a ako padla na umývadlo, tak nám celé umývadlo rozbila. Nakoľko však máme umývadlo vstavané v skrinke, veľmi dlho sme sa trápili s nájdeným toho správneho umývadla, ktorý by sa zmestil do skrinky. Samozrejme o tom, koľko sme za nové umývadlo vyhodili peňazí ani nehovorím. Preto sa mi veľmi páči tento plastový obal, ktorý nie je až tak tvrdý ako sklenený. Napriek tomu, že cez obal nie je vidieť koľko je ešte v ústnej vode, určite ho uprednostňujem. Myslím si, že nie je ať také zatrepať s ústnou vodou preto, aby človek prišiel na to, koľko ústnej vody ešte má vo vnútri.

Keďže sa ústna voda riedi, takéto veľké balenie vydrží veľmi dlho.

Ja osobne som s touto ústnou vodou nadmieru spokojná. Mám po nej voňavý svieži dych a moje problémy so zubami sa podstatne zmiernili. Čo sa týka mojich problémov, vždy som mala zuby veľmi citlivé na chlad a to najmä pri pití studenej vody. Táto citlivosť sa podstatne zmiernila a moje zuby už nie sú až tak náchylné na chlad. Naozaj som spokojná, nakoľko som s týmto mala problémy už pár rokov.

14 thoughts on “Doprajte luxus svojim ústam

  1. JE pravda, že ústne vody vôbec nepoužívam, presne kvôli tomu že obsahujú alkohol a iné nedobré veci, po ktorom ma všetko v ústach štípe a vôbec nezanecháva príjemnú pachuť. Ale ako vidím, existujú aj rôzne iné varianty bez rôznych nepríjemných, chemických prísad. Asi po nej nabudúce siahnem, ak ju niekde uvidím. Ale sa dá odnekiaľ objednať?

  2. Presne pre toto som používala buď detské alebo listerine slabo modrej farby no táto sa mi oveľa viac osvedčila. Môžeš si ju zakúpiť na stránke krasnakazdyden.cz pričom tovar posielajú aj na SK. Na výber máš momentálne zo 4 prírodných ústnych vôd, pričom majú v ponuke i rovnakú zubnú pastu.

  3. Se zuby mám poslední dobou krapet problémy, tak si na ně radši nedávám nic bez konzultace se zubařkou, teda nepoužívám na ně nic bez..:) Překvapilo mě, že vážně fungoval…od přírodního produktu tohohle typu bych toho moc nečekala..:)
    ChicByJane

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *