Vábivá vôňa lesných jahôd

Vábivá vôňa lesných jahôd

Milujete vôňu jahôd tak ako ja? Prednedávnom sa moja kúpeľňa obohatila o dva produkty s vôňou lesných jahôd a to o sprchový gél a šampón

Sprchový gél lesná jahoda

Zloženie
Voda, organický slnečnicový olej, organický kokosový olej, organický glicerín, citrát draselný, draseľná soľ z palmového oleja, kyselina palmová, prírodný extrakt z lesnej jahody
Osobné hodnotenie
Nádherná a prírodná vôňa lesnej jahody je na nezaplatenie. Už v samotnej vôni je cítiť, že sa jedná o prírodný produkt, nakoľko vôňa vôbec nie je umelá. Vôňa na pokožke vydrží cca hodinu, čo považujem za obrovské plus.
Čo sa týka konzistencie, veľmi ľahko sa roztiera a na pokožke zanecháva jemný lesklý filter. Pokožku zanecháva hydratovanú a tak mi pokožku nevysušuje. 
Sprchový gél je možné zakúpiť v dvoch veľkostiach a to 250ml a 500ml. 
Šampón lesná jahoda

Zloženie
voda, kokosový olej, aloe vera, kukuričný proteín, sojový proteín, pšeničný proteín, kukuričný škrob, pantenol, betaín ( extrakt z cukrovej repy), soľ, xantánová guma ( získaná kvasením cukru ), konzervant phenoxyethanol, kyselina citrónová, organická kyselina dehydrooctová, prírodný extrakt z lesnej jahody.
Osobné hodnotenie
Ide o organický šampón bez akýchkoľvek sulfánov, čo považujem za veľké plus. Moje vlasy sú naozaj citlivé a preto musím veľmi pozorne pozerať zloženie. V tomto prípade som s prírodným zložením maximálne spokojná, čo sa podpísalo aj na mojich vlasoch. 
Vôňa, ako aj u sprchového gélu je naozaj prírodná a nádherná. Nemám jej čo vytknúť a keďže je žena nižšia ako muž, myslím si, že si na vôni šampónu treba naozaj potrpieť. 
Čo sa týka samotných účinkov, po použití mám veľmi jemné a krásne vlasy. V takomto prípade sa mi zvyknú vlasy krepoviteť, no v tomto prípade nie. Vlasy sú hebké, pekné a majú úžasnú štruktúru. Pri častejšom používaní som dosiahla aspoň nejaký lesk mojich vlasov. Všimla som si (alebo mám aspoň pocit), že mi toľko neelektrizujú.

A ako bonus, tieto dva produkty mi rozvoňajú celú kúpeľňu, takže je radosť tráviť v nej čas 🙂 

A ak by ste si chceli tieto produkty troška ozvlášniť, za príplatok si môžete dať na vrchnák vygravírovať váš vlastný motív.

14 thoughts on “Vábivá vôňa lesných jahôd

  1. Vôňa jahôd, to musí byť radosť tráviť v kupelni čas. 🙂 Ja mám veľmi rada sladké vone, takže určite by ulahodil mojmu nosu. 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *