Veľkonočné zdravé maškrtenie

Veľkonočné zdravé maškrtenie

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, či sa dá cez veľkú noc vyhnúť sa dobrotám a udržiavať sa v zdravom jedení? Myslím si, že tento problém je problémom pravdepodobne každého sviatku.

Mixit sa však zamýšľal aj nad týmto malým problémo, a preto pre všetkých maškrtníkov pripravil veľkonočný kalendár Mixit. Tento kalendár obsahuje dobroty na 10 dní, pričom stojí okolo 30€ a celkovo váži až 532g.

10 dni = 10 prekvapení.

Prvým prekvapením sú malé veľkonočné vajúčka, ktoré sa pohodlne zmestia do každého vrecka. Myslím si, že ide o veľkonočnú pochúťku, ktorú každý malý či veľký šibač očakáva a ocení. Druhým prekvapením je sušené ovocie v podobe banánu a jahody. Pre mňa osobne moje dve obľúbené ovocia najmä v sušenej forme, ktoré je možné len tak chrumkať pri televízií, no zároveň ho pridať napríklad aj do koláča. Treťou maškrtou je veľkonočný kokosová kaša, ktorá je podľa mňa ideálnou voľbou práve na raňajky. Taktiež tu však nájdete aj niečo slané, a to Mixit praclíky s príchuťou slaný karamel. Opäť si ich viem predstaviť ako nejakú drobnosť pri prozeraní televízora. Ďalšie produkty čo tu nájdete sú napríklad tyčinka Mixitka, kokosové chipsy, banány v čokoláde, creame boule coconut heaven a double čokoláda, a ako posledné veľkonočný mix sušeného ovocia do vrecka.

Čo ma z tohto zoznamu najviac oslovilo boli práve banány v čokoláde, nakoľko zbožňujem veci v čokoláde, či už ide o oriešky alebo o ovocie.

Čo by som veľmi rada vyskúšala sú práve kokosové chipsy, alebo napríklad aj také Creme boule, nakoľko si pod tým nedokážem nič predstaviť, a teda mám chuť vyskúšať to. Čo ma však najmenej oslovilo boli praclíky s príchuťou slaný karamel. Napriek tomu, že mám rada slaný karamel, praclíky veľmi nemusím.

Oplatí sa však takýto kalendár zakúpiť? To si už musí každý zvážiť sám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *