Vesmírny objednávkový servis

Vesmírny objednávkový servis

Predstavte si to. Idete po ulici, zrazu zbadáte nádherného športiaka, ktorý určite stojí nemalé peniaze. Motor pradie ako mačička a dokonca i farba, ktorú ste zbadali je presne taká, aká sa vám páči. Len si to predstavujete, aký je to pocit voziť sa na takomto aute, imaginárne točíte volantom, trúbite na svojich kamarátov a rýchlostná páka? O ňu sa nemusíte starať, nakoľko je to automatika. A len čo vyslovíte čarovné slovíčka to auto chcem, už by vám ležalo pri nohách. Dokážete si to predstaviť? Vedeli by ste v takomto svete, kde vaše slová zhmotňujú realitu, žiť?

Napriek tomu, že to takto ľahko nefunguje, takýto princíp skutočne existuje. O tom, ako to vlastne funguje sa dozviete z knihy Vesmírný objednávkový servis od Bärbel Mohr. Ja osobne som si túto spisovateľku naozaj zamilovala. Tento princíp opisuje veľmi jednoducho zrozumiteľne, takže ani lajk v tejto oblasti nebude mať problém pochopiť, o čom autorka píše, ale zároveň pochopiť i to, prečo sa naše sny a túžby nesplnia v priebehu jedného jediného dňa, no treba na to dlhší čas, ba niekedy aj niekoľko rokov.

Ako dobrým príkladom by som vám chcela predstaviť seba, a môj sen ísť do Číny. Moja rodina nie je nejak bohatá,  tak sme nikdy nechodili do zahraničia. Samozrejme, občas do okolitých krajín ako je Maďarsko sme zašli, no nikdy v živote som nebola ani pri mori. A aj keď som túžila ísť k moju, moja túžba ísť do Číny bola oveľa väčšia. Celé roky som snívala o tom, že pôjdem do Číny, ba dokonca som už od 13 rokov chodila na Kung-Fu. Až som jedného dňa prišla na vysokú školu, kde ponúkali kurz čínštiny s tým, že absolventi tohto kurzu môžu zažiadať o dvojtýždňový jazykovo-kultúrny kurz v Číne, a to len za zaplatenie letenky. Ostatné náklady nám bude hradiť škola. Práve tak som sa v 22 rokoch po prvý krát dostala do Číny, kde sa mi natoľko zapáčilo, že som na ďalší rok hneď požiadala o štipendium na štúdium v Číne. A aj keď je to pre študentov naozaj ťažké, ako zázrakom som toto štipendium dostala, a viete čo? Mesto, ktoré som si vybrala malo aj more, takže v lete som dokonca bola aj pri mori. Takže áno, sny sa môžu stať skutočnosťou.

V tejto knihe sa dozviete množstvo zaujímavých rád, ako sa správať aby sa aj vám splnili vaše túžby, ako tento vesmírny zásielkový servis funguje a v neposlednom rade budete mať možnosť oboznámiť sa s rôznymi príbehmi, ktoré vám ukážu, že veriť a objednať si z vesmíru sa naozaj oplatí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *