Vianočné trhy Trnava

Vianočné trhy Trnava

Ahojte 🙂 Pomaly prichádzajú Vianočné sviatky a aj keď je to podľa mňa už troška skoro, pomaly sa v mestách začínajú stavať i Vianočné trhy. Tento týždeň som mala možnosť navštíviť Trnavské trhy, ktoré boli nie len pekné, no zároveň rozmanité. V každom prípade to bola príjemná prechádzka po čerstvom vzduchu a celkom zaujímavé nákupy a prípravy na Vianoce.

12 thoughts on “Vianočné trhy Trnava

    1. Tak to áno. Ja sa neviem dočkať, tento rok sme si s kamarátom povedali, že pôjdeme do Maďarska na trhy a už teraz sa neviem dočkať 🙂 Ešte však musím porobiť všetky zápočty, aby som miesto učenia mohla navštíviť trhy 🙂 A taktiež by som veľmi rada videla stánky aj v Komárne a Komárome, keďže tam pravidelne teraz chodím 🙂

  1. Milujem vianočné trhy, len mi lezie na nervy, že začínajú už v novembri. Ono to preťahovanie Vianoc už do októbra celkom uberá na krásnej duchovnej atmosfére.
    Inak ja sa určite zastavím na punči u nás v Košiciach pre Palácom, i na Terase (u nás je tých trhov viac, nám nestačí jeden :-))
    ale minulého roku ma muž vzal do Prešova a so sklonenou tvárou musím priznať, že hoc ich máme štyri, na Prešovský sa nechytáme. No raz, keď budem veľká, chcem skočiť do Rakúska na trhy :-))

    1. Aj ja ich zbožňujem, aj keď by mohli začínať až toho 6ho, nech to nie je príliš skoro ni mne sa nepáči preťahovanie Vianoc a to, že mikulášske balíčky sa dajú kúpiť už od začiatku novembra, čo podľa mňa naozaj kazí to čaro Vianoc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *