Vlasová kozmetika

Vlasová kozmetika

Aj vy zbožňujete tak nevyhnutnú no i predsa prospešnú vlasovú kozmetiku? Pre tentokrát by som vám rada povedala zopár slov k regeneračnej maske a šampónu pre ultra lesk.

Šampón pre ultra lesk
Jeho hlavnou zložkou je prírodný vlasový extrakt z bylín ako je harmanček, nechtík a žihľava, mliečna bielkovina, D-panthenol a kondicionér.

Šampón posilňuje vlasové korienky i vlasy, regeneruje metabolizmus pokožky, zlepšuje krvný obeh a rast vlasov, robí vlasy žiarivé a lesklé, chráni vlasovú pokožku a vlasy pred vysušením, úprava vlasov je s týmto šampónom jednoduchšia.

Čo sa týka vône ide o veľmi zaujímavú a peknú bylinnú vôňu, ktorá na vlasoch vydrží pomerne dlho. Ešte na druhý deň ráno cítim túto vôňu z vlasov, aj keď nie už až tak intenzívne. Inak je veľmi príjemná a jemná.

Vlasy sa po použití tohto šampóna veľmi dobre rozčesávajú, sú zdravšie no predovšetkým žiarivejšie. Vyzerajú nesmierne dobre. Vlasy sú plné života, lesku a taktiež sú pevné. Netvoria sa mi po šampóne lupiny. Jedinou nevýhodou je, že sa mi po ňom vlasy oveľa viac mastia, a tak by som odporúčala použiť nejakú vodičku proti masteniu vlasov.

Regeneračná maska
Jej hlavnou zložkou je prírodný bylinný elixír na vlasy z rastlín ako sú lopúch, biela breza a biela borovica, vitamín C a vitamín PP.

Podporuje regeneráciu vlasových folikúl a spevňuje vlasovú pokožku, stimuluje rast vlasov, dodáva vlasom mäkkosť a lesk, zvlhčuje vlasy a vlasovú pokožku do hĺbky, obnovuje pružnosť vlasov a napomáha pri úprave vlasov.

Z tejto masky si najčastejšie robím vlasové zábaly, ktoré sú doslova úžasné. Taktiež je však vhodná aj na každodenné použitie.

Aj s touto maskou som podobne ako so šampónom spokojná. Nevytvárajú sa mi po nej lupiny, nesvrbí ma po použití hlava. Vlasy sa mi veľmi ľahko a jednoducho rozčesávajú a upravujú. Taktiež mi neelektrizujú. Na vlasoch je vidieť, že sú vyživené, lesklé a oveľa krajšie.

6 thoughts on “Vlasová kozmetika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *