Vlasové prípravky

Vlasové prípravky

Určite viete, že už dlhodobo mám problém s riedkymi vlasmi až vypadávaním vlasov. Aj to je dôvod, prečo sa snažím pre svoju krásu vyberať len šampóny a vlasové prípravky, ktoré by mi s týmto problémom mohli pomôcť. Tentokrát to boli produkty Kaloos Kaviár maska na vlasy a Šampón názvom LOreal Serieexpert Omega 6.

Osobne som používala tieto produkty používala výhradne spolu, takže som sa rozhodla, že finálne hodnotenie taktiež napíšem spoločne. Nakoľko som totiž tieto produky nepoužívala samostatne, nevedela by som ohodnotiť, aké v skutočnosti sú.


Čo sa týka Kaloos, s touto značkou som doposiaľ nemala problémy. Je za veľmi výhodnú cenu a povedala by som, že vlasy som mala po používaní tejto značky vždy príjemne nadýchané. Šampón, ktorý by však obsahoval Omega 6 som ešte nikdy nepoužívala.


Čo sa konzistencie týka, oba musím pochváliť. Ľahko sa nanášajú, jednoducho sa aplikujú a šampón celkom pekne pení, čo znamená, že vždy viem koľko si mám aplikovať.


Čo sa týka výsledkov, neviem povedať, či sú moje vlasy hustejšie, jednoznačne však viem povedať, že nabrali na svojom objeme. Vždy po umytí mám vlasy nadýchané a povedala by som, že vyzerajú ako hryva leva…. Skrátka to milujem 🙂 Najmä preto, že mám veľmi jemné a tenké vlasy, tak dosiahnuť u mňa niečo také je naozaj veľmi ťažké. Vlasy tak opticky vyzerajú hustejšie a krajšie.

Celkovo som si túto kombináciu obľúbila,… takže som rada, že Kaloos maska sa veľmi pomaly míňa 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *