Vlasový gaštan

Vlasový gaštan

Hľadáte šampón, ktorý by vyhovoval vašim rýchlo sa mastiacim vlasom? Vyskúšajte GAŠTAN.

http://www.milva.sk/chinin-sk/Sampon-GASTAN-d12.htm?tab=description

 Milva zlepšuje mikrocirkuláciu, upevňuje kapiláry pokožky, normalizuje funkciu mazových žliaz, odstraňuje suchotu a vyživuje folikuly a zmierňuje vypadávanie vlasov. Pravideľné používanie šampónu v priebehu 2-3 mesiacov viditeľne obnovuje dobrý stav vlasov. Robí ich hustými, elastickými a zdravými.

Ako som si už pri Milva šampónoch zvykla, aj tento má podobne dobrú konzistenciu. Veľmi ľahko sa dá aplikovať na vlasy a dobre pení, čo ma naozaj teší. 

Čo sa týka vône, je veľmi jemná. Nemám veľmi v láske silno voňajúce šampóny, ktorých účinok je mnohokrát iba krásna vôňa z vlasov. V tom horšom prípade zápach. S Milva šampónmi som však zatiaľ spokojná, nakoľko nemajú až takú aromatickú vôňu a ich účinky sú viditeľné už po mesiaci. Dokonca mám niekedy pocit, že už po samotnom týždni používania. 

Osobne sú moje vlasy naozaj veľmi mastiace, čo nie je dobré. Ak si vlasy neumyjem čo len deň, tak je to naozaj vidieť. V rôznych článkoch ale aj štúdiách sa však človek dočíta, že by si mal človek umývať vlasy maximálne každý druhý deň. Pravidelné používanie suchých šampónov však taktiež nie je najvhodnejšie, a tak som potrebovala siahnuť po nejakom účinnom prípravku proti masteniu. 

Gaštan som používala naozaj pravidelne, teda pri mne každý deň. Po 2-3 týždňoch som si však vyskúšala neumyť hlavu. Veď čo, za pokus nič nedám, keď som aj tak plánovala byť celý deň doma. Vlasy boli síce troška mastné, no oveľa menej ako kedysi. Dovolím si preto povedať a myslieť si, že po 2-3 mesiacoch používania by mi stačilo šampón používať naozaj iba každý druhý deň. 

Vypadávanie vlasov som účinne zastavila Chinínovými šampónmi, a tento mi opätovné vypadávanie nespôsobil. Takže by mohol byť vhodný aj ako prevencia proti vypadávaniu vlasov. Na samotné zastavenie by som však opäť určite siahla po Chinínových šampónoch. 

Ako to už pri Milva šampónoch býva, aj po tomto mám vlasy jemné a hebké, čo považujem za veľké plus. 

20 thoughts on “Vlasový gaštan

  1. Ahoj, od Milvy jsem měla šampon, ale měla jsem s ním problém, protože se mi po něm víc mastily vlasy, proto mě tento zaujal, vypadá dobře a nejspíě si ho objednám a vyzkouším 🙂
    Jinak přidala jsi komentář k mému příspěvku na FB tak, pokud chceš opravdu spřátelit, tak mi napiš na můj blog a já si tě přidám do seznamu mých oblíbených blogů 🙂
    http://timewithjanii.blogspot.cz/

  2. Ja odkedy som začala používať milva šampony, tak sa mi valsy skôr viac mastia, ale mám doma aj tento gaštanový, tak uvidím či bude inakší ako tie ostatné. Zatiaľ som skúšala šípkový, no teraz som prešla na šampon od natura siberica, dávam si chvíľu pauzu od Milvy. 🙂

  3. I ja mam nenormálne mastiace vlasy a už som skúšala množstvo šampónov no ani jeden mi po pár umytí nevyhovoval. Stále mi pomôže na týždeň dva a potom sme naspäť v masnote. Za vyskúšanie asi nič nedám tak uvidíme. Určite na to mrknem 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *