Vnímame srdcem

Vnímame srdcem

Aký je rozdiel medzi vnímaním srdcom a rozumom? Vnímanie srdcom nás dokáže spojiť s intuíciou, a tak dokážeme vycítiť, čo je pre nás dobré a čo je pre nás zlé. Dokáže nás naviesť na správnu cestu. Kdežto rozum nám dokáže zhodnotiť čo je dobré a čo je zlé z pohľadu, čo vidíme, srdce nám dokáže povedať čo je pre nás dobré a čo zlé z pohľadu, čo nedokážeme vidieť očami, dokážeme to cítiť iba srdcom.

Vnímanie srdcom je niečo ako spojenie s našim bytím. Ako zistiť, na čo sme skutočne stvorení? Tak, že sa spojíme s našim JA, s našim srdcom, ktoré nám ukáže odpoveď.

Ak sa budeme riadiť našim srdcom, budeme spokojný s našim životom, budeme sa cítiť naplnený a šťastný. A nie je práve to význam nášho života? Žiaľbohu, väčšina z nás, má pocit, že sú z ich života unavení, nič sa im nechce, nejdú tým správnym smerom. A to všetko preto, pretože stratili spojenie so svojim srdcom.

A práve na toto všetko sa zameriame v knihe. Ako obnoviť spojenie so srdcom? Ako opäť milovať náš život, ako byť spokojný s tým čo mať a cítiť lásku v srdci? Nie len lásku k druhému, ale aj lásku k ostatným.

Kniha neobsahuje iba slová, ale aj cvičenia, ktoré vám pomôžu napojiť sa na vaše vibrácie srdca. Samozrejme je to aj teraz tak, že cvičenie z vás robí majstra, a tak, ak na začiatku nebudete pociťovať toľko spojenia, nemusíte sa báť. Neskôr to bude lepšie a lepšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *