Vnútorná intuícia

Vnútorná intuícia

Každý z nás má prirodcenú schopnosť intuície. Je iba na nás, či túto schopnosť budeme rozvíjať a ako s ňou budeme narábať. A pre tých, čo sa rozhodli tento „dar“ využiť je tu kniha s názvom „Intuícia„.

Pre všetkých, ktorý milujú čítať motivačné knihy názov OSHO je určite známy. Táto kniha patrí taktiež od autora OSHO, a tak pre tých, čo milujú tieto knihy je to potešujúca správa.

Ja osobne som človek, čo verí na intuíciu, no taktiež viem, že niektorí ľudia na ňu vôbec neveria. Pre mňa to, že v ňu verím neznamená, že sa ňou aj vždy riadim. A práve preto som sa niekoľkokrát dostalado zlých podmienok. Či už sa mi do života dostal zlý človek, pretože som neposlúchal svoju intuúciu a rozhodla som sa mu dať šancu (klamať aký je dobrý človek dokáže každý), ale taktiež sa jedná aj o malé veci, ako napríklad naozaj som nechcela ísť v ten deň von no kvôli kamarátom som sa odhodlala ísť a po ceste sme stretli ľudí, ktorých by som naozaj nechcela stretnúť, alebo náhle začalo pršať a tak som celá zmokla a samozrejme prechladla.

Intuícia nie je iba predvídanie ľudí na základe vnútorného pocitu, ale aj ručitej situácie. Stalo sa vám už niekedy, že nikto sa s človek nebavil, no vás to k nemu intuitívne pritiahlo a nakoniec ste zistili, že to je úžasný človek? U mňa to tak bolo prakticky s každým najlepším kamarátom.

Myslím si, že intuícia je niečo, čo by sme mali rozvíjať miesto potláčania. A práve preto ma veľmi potešila táto kniha, ktorá nepíše iba o tom, čo je intuícia no zároveň nás učí cítiť túto intuíciu a rozvíjať ju.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *