Vo svete Tangle Teezer

Vo svete Tangle Teezer

Ahojte 🙂 V tomto článku sa budem opierať o niečo, čo využíva naozaj každý z nás. Hovorím o česaní. A keďže je na trhu množstvo kief a hrebeňov, rozhodla som sa vám dva z nich predstaviť, pričom obe majú niečo spoločné – Tangle Teezer.
Tangle Teezer Aqua Splash
Tangle Teezer Aqua Splash je určený na česanie mokrých vlasov. Určite ste si všimli, že pokiaľ nesiahnete po dobrom hrebeni na rozčesanie vlasov po sprche, množstvo z nich si vytrhnete, poprípade vám samovoľne vypadnú. Aby ste tomu predchádzali, Tangle Teezer vymyslel kefu práve na toto použitie.

Kefu je možné zakúpiť v 3 farbách, a to tyrkysovej, ružovej a modrej. Ja som si spomedzi ponuky vybrala práve nádhernú modrú farbu, ktorá ma už na prvý pohľad oslovila.
Kefa je zároveň určená aj na rozčesávanie vlasov vo vode, a taktiež včesávanie prípravkov do vlasov. Takto sa šampón či iná vlasová starostlivosť bezproblémovo dokáže dostať na tie správne miesta – až ku korienkom. Od dnes vyživíte naozaj všetky časti vašich vlasov. Nie len tie, ku ktorým sa dostanú vaše prsty.

Kefa je perfektná tak na bezoplachovú ako aj oplachovú starostlivosť. Nádherne sa kĺže po vlasovej pokožke, vlasy nevytrháva, ba dokonca sa mi s ňou oveľa lepšie umývajú aj silno nalakované či natupírované vlasy.
Osobne som maximálne spokojná. A pri používaní mám pocit, že sa tieto prípravky dostanú naozaj všade. Kefa má množstvo drobných zúbkov, takže sa šampóny, masky, kondicionéry či výživové doplnky dostanú naozaj všade – až ku korienkom. Ak sa plánujete ešte vydať na kúpaliská s chlórovou vodou, potom tohto pomocníka určite oceníte.
Tangle Teezer Compact Styler
Uprednostňujete radšej česanie na sucho? Žiadny problém. Vyskúšajte Tangle Teezer Compact Styler
V tomto prípade máte farebných škál a možností naozaj veľa. Túžite po niečom naozaj crazy? Vyskúšajte ovečky či psíkov. Máte radšej jednofarebné kefy? Siahnite po čistej čiernej. Máte radi zvieracie vzory? Žiadny problém. Alebo by ste siahli po niečom viacfarebnom? U mňa sa objavila čierno červená kefa, ktorá má základ čierny, no zúbky sú červené, rovnako ako aj väčšia časť tejto kefy.

Veľkou výhodou je krytka na kefu, takže si ju bez problémov môžete zobrať na dovolenky, nosiť v kabelke, školskej taške alebo si ju len tak zobrať na výlet. Na cestovanie je skrátka pripravená 🙂

Tangle Teezer používam už dlho – takmer 2 roky. A doposiaľ som bola maximálne spokojná. Vlasy veľmi dobre rozčeše, a to aj tie, ktoré zvyknú elektrizovať. Rozčesávanie je bezbolestné, a kefa sa nezamotáva do vlasov. Vlasy sú po rozčesaní krásne a samozrejme hebké. TT je perfektný tak na krátke ako aj dlhé vlasy.

U nás v rodine ho používa skrátka každý, a ešte sme neoľutovali.

6 thoughts on “Vo svete Tangle Teezer

  1. Ja Tangle Teezery milujem, doma mám 3 a neviem si ich vynachváliť 🙂 Kompaktný je pre mňa skvelý najmä na cestovanie, no veľmi ma zaujal ten Splash, takže si ho idem rovno pozrieť 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *