Vône čo dlho vydržia

Vône čo dlho vydržia

Ktorý parfém je podľa vás ten najlepší? Aké máte radi vône?

Musím sa priznať, že nie som expert na parfémy, a teda si parfémy vyberám iba podľa toho, či mi voňajú alebo nie. Práve takto som sa párkrát popálila a napríklad miesto parfému som si zvolila toaletnú vodu poprípade dezodorant, a to len preto, že mi dobre voňal. V konečnom dôsledku som však neskôr zistila, že ich výdrž je malá, a teda aj keď ma nejaká vôňa osloví, hľadám z nej parfém alebo aspoň parfumovanú vodu.

vôňa na každý deň

Čo sa týka vôní, milujem sladké poprípade kvetinové vône. U mňa tieto sladké vône dokážu vyčariť úsmev na tvári, pričom jedna z týchto vôní, ktoré ma maximálne oslovili sú napríklad aj Katy Perry. Prvý krát keď som ju uvidela som si kúpila dezodorant, ktorý bol naozaj úžasný. Vôňa sladká, prenikavá a tento dezodorant som používala len na špeciálne príležitosti. Ako však môžete z popisu vidieť sami „dezodorant“ nevydrží dlho, a teda som si túto vôňu musela počas jedného večera niekoľkokrát obnovovať. To bola v podstate pre mňa prvá vôňa, pri ktorej som vedela, že by som mala skúsiť niečo dlhotrvácnejšie, a tak som neskôr siahla po parfumovej vode, ktorá moje očakávania aj splnila. Nie len že vôňa bola rovnako nádherná, no výdrž bola taktiež dostačujúca, a tak som už vôňu nemusela nosiť v kabelke. Pre mňa to teda bola úľava, a pre moje rameno taktiež.

A čo vy, aj vy máte radi sladké vône? Aká sladká vôňa vás naposledy oslovila pri ktorej ste si povedali, že z nej potrebujete parfém čo je taká úžasná?

Ak aj vy máte radi sladké vône avšak radi by ste vyskúšali niečo iné než Katy Perry, môžete vyskúšať napríklad takú Avon Eve Embrace, ktorá má veľmi pekný ružový flakón, a zároveň je jej vôňa kvetinovo sladká. A navyše, táto vôňa je cenovo dostupná naozaj pre každého.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *