Vône od Playboy – VIP a Play it Sexy

Vône od Playboy – VIP a Play it Sexy

Radi by ste si osviežili svoj každodenný rituál novou vôňou, ktorá zároveň neminie celú vašu výplatu? Doprajte si Playboy, ktorý je cenovo dostupný pre každého. Ja som si pre vás tentokrát prichystala recenziu na dve vône, a to Playboy – Play it Sexy a Playboy – VIP.

Playboy – Play it Sexy
Táto teplá orientálna vôňa má drevitú, zmyselnú bázu.
Hlava: mandarínka, grapefruit, ružové korenie
Srdce: kvetinový tón, jazmín, sladké drievko
Základ: pačuli, santálové drevo, fazuľa tonka, vanilka

Vôňa má prvých 5-15 minút výraznú hlavu. Po tomto čase ucítite vôňu srdca v ktorej prevláda najmä sladké drievko a jazmín. Túto časť je cítiť niekoľko hodín, u mňa je to cca 4-5 hodín. Počas tejto doby je taktiež cítiť pačuli a santálové drevo, čo je zložkou základu.
Flakón je priesvitný, pričom vôňa má ružový nádych. Na jednej strane je na flakóne vykreslený Playboy zajac, a na druhej strane napísaný názov tohto parfému. Vrchnáčik je čierny so zajačími uškami.
Určite ste už niekedy boli v darčekovej, či ezoterickej predajni. Už len keď otvoríte od tejto predajne dvere, zacítite úžasnú orientálnu vôňu, ktorá vás dostane do pomykova. Odrazu sa cítite ako v inom svete. Ako keby ste sa ocitli v nejakej exotickej krajine, ktorá vás očarí svojou vôňou i prostredím. Tak takéto pocity mám z vône Play it Sexy.

Porovnanie týchto dvoch vôní
Čo sa týka vône Play it Sexy, je o čosi výraznejšia, nakoľko je korenistá a teda silnejšia. Výdrž oboch vôní je veľmi podobná, pričom sa vône od seba odlišujú najmä tým, že jedna je kvetinová a druhá orientálna. Mňa si viac získala vôňa VIP, ktorá je vhodnejšia na letné dni. Orientálnu vôňu si však nechám na jeseň či zimu, ku ktorej sa hodí viac. Flakón i výdrž je taktiež totožná.

Playboy – VIP
Vôňa je iskrivo kvetinová s divokou explóziou ovocných akordov.
Hlava: pomarančový kvet, nektárinka, pivonka, cukor
Srdce: ovocný tón, červené jablko, heliotrop, červená bobuľa
Základ: santálové drevo, pižmo, kašmírové drevo.

Hlavu je cítiť niekoľko minúť po nastriekaní, cca 5-15 minút. Ďalej sa 4-5 hodín môžete tešiť z kvetinového srdca v ktorom je cítiť najmä pomarančová kvet, vôňu umocňuje základ vône, pre dlhšiu intenzitu. Vôňu je cítiť cca 6 hodín od nastriekania, pričom prvých 4-5 hodín je vôňa najintenzívnejšia.
Poznáte ten pocit, keď idete na kúpalisko v teplom letnom počasí a všade cítite vôňu ovocnej zmrzliny a v okolí po závane jemného vánku cítite vôňu kvetov? Tak takýto pocit mám z tejto vône. Svieža ľahká vôňa mi perfektne zapadá do tohto letného počasia a vzbudzuje vo mne pocit leta a kúpaliska.

Comments are closed.