Vyrob si vlastné tričko

Vyrob si vlastné tričko

Každý z nás musí nosiť nejaké oblečenie. No rozmýšľali ste už nad tým, že by ste mohli nosiť i nejaké to tričko s vlastnou potlačou? Také tričko tak môže obsahovať fotku vašej obľúbenej skupiny, kresbu vašich detí, ba dokonca nejakú tu fotku vášho miláčika. Tričko s vlastnou potlačou vás totižto neobmedzuje obchodnou ponukou, no môžete mať na tričku presne to, čo chcete, a čo vám robí radosť.

Ja osobne som sa v tomto prípade priklonila a zakúpila tričko s potlačou nášho psíka. Prečo? Pretože náš psík je naša láska, a tak je to veľmi milé mať ju na tričku. Stránka vyrobsitricko.sk navyše ponúka 2€ zľavu pre nových zákazníkov.

Ja osobne som siahla po mužskom tričku dlho rukávovom tričku Adler s okrúhlym výstrihom, ktoré je vyrobené zo 100% bavlny. Na výber boli veľkosti S až XXL a 10 farebných variant trička, konkrétne biela, svetlo sivá, tmavo sivá, hnedá, čierna, tmavo modrá, bledo modrá, tmavo zelená, žltá a červená. Ja osobne som si vybrala veľkosť XXL a tmavo sivú farbu.

Pri tvorbe trička si môžete všimnúť mini náhľad prednej i zadnej strany. A to z toho dôvodu, že potlač je možné spraviť tak spredu ako aj zozadu. Ja osobne som zvolila iba potlač spredu, no pre tých, ktorý by chceli mať obojstrannú potlač, nie je to žiadny problém.

Na tričko je možné vložiť motív, text i vlastný obrázok. Na výber je mnoho obľúbených motívov, napríklad tričká pre páry, rybárske tričká či svadobné tričká a ďalšie. Ja osobne som na tričko vložila kombináciu motívu (packa) a vlastnej fotografie. Čo sa mi páčilo bolo, že v prípade fotografie sme mohli vidieť počet hviezdičiek, ktorou je označená kvalita fotky. A teda som si mohla byť istá, že fotka na tričku nebude rozmazaná či zrnitá. Fotku je možné posúvať po tzv. štvorci, ktorý ohraničuje hranicu tlače. Ja osobne som si vyrobila tričko v hodnote 38€. Dôvodom vyššej sumy je, že som na tričko skombinovala veľkú fotku a ešte 4x motív packy. V každom prípade to bolo presne tričko, ktoré som chcela.  Samozrejme ak zvolíte menej potlače, alebo nie až tak veľa prvkov, ako som použila ja, tak to bude lacnejšie.

No a takto vyzerá finálne tričko. Kvalita látky je veľmi príjemná na dotyk. Tričko je elastické a veľkosti sedia presne podľa veľkostnej tabuľky. Navyše, ako vidíte, keďže moja fotka mala 4hviezdičky pri výrobe, tak kvalita fotky na tričku je veľmi dobrá a pekná. Som maximálne spokojná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *