Vyzerajme elegantne

Vyzerajme elegantne

Elegantné šaty dokážu z každej ženy spraviť nádhernú dámu. Je jedno či sú modré, zelené alebo pestrofarebné. Ženy v nich vyzerajú nádherne a dokonale.
Stránka Manzara ponúka široký výber (takmer 10 strán) elegantných šiat v rôznych veľkostiach i štýle. Nájdete tu dlhé, krátke i asymetrické šaty. So vzormi i bez vzoru. Jednofarebné ale aj pestrofarebné. Čipkované či jednoduché. Rozhodne je z čoho si vyberať.

Zo všetkých šiat sa mi najviac páčili šaty pre družičky s názvom Tercia. Majú nádhernú jemnú oranžovú farbu. Sú dlhé s veľkým rozparkom na sukni. Tieto šaty majú kvetinový – čipkovaný vzor a k tomu všetkému sú doplnené ľahkým bielym lemom. Nakoľko má však priehľadný chrbát a boky, odporúčala by som ich najmä chudším dievčatám. Osobne sa mi však tieto šaty naozaj veľmi páčia. Sú krásne, elegantné a sexy.

Ako druhým mojim najkrajším kúskom z tejto stránky sú šaty Marlana. Tieto šaty je možné zakúpiť v rôznych farbách a to červená, modrá a ružová Osobne sa mi z tohto páčia najviac červené šaty, keďže je podľa mňa táto farba najviac sexi. Veľmi sa mi páči, že sú tieto šaty vhodné aj na elegantný večer, ale aj na obyčajné dni. Skrátka také všestranné. Osobne si ich viem predstaviť napríklad na romantickú večeru či rande. Osobne si myslím, že každá žena by mala mať aspoň jedny „rande šaty“ vo svojej skrini. A ja by som si pre seba vybrala práve tieto.
Na to, aby sme boli elegantné nemusíme mať iba šaty, môžu to byť napríklad aj také overaly. A hoc mám osobne radšej šaty, viem, že niektoré ženy sú zástancami skôr overalov. A ak mám byť úprimná, jeden sa nachádza aj v mojej skrini a doposiaľ som bola spokojná 🙂

Mne sa spomedzi všetkých zapáčil overal Anika, ktorý je v čiernej farbe. Veľmi sa mi páči, že je jednoduchý no veľmi zaujímavý. Spodok vyzerá ako obyčajné nohavice, no vrch má zaujímavé „asymetrické ukončenie. U mňa by si určite našiel svoje miesto.

2 thoughts on “Vyzerajme elegantne

  1. Ten prvý obrázok na terase je teda photosho shit lvl master 😀
    Inak ak chceš propagovať nejakú stránku tak je dobré tie veci aj v reále ukázať, pretože takto to nemá žiadnu výpovednú hodnotu a príspevok je zbytočný…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *