Weleda dezodorant

Weleda dezodorant

Pravdepodobne každá žena používa buď dezodorant v spreji alebo Deo Roll-on, a ja teda nie som výnimkou. Ešte pred niekoľkými rokmi som neustále používala iba dezodoranty v spreji, no potom som sa zoznámila s Deo Roll-on od Weledy. Vtedy to bola ešte úplná novinka, pričom v ponuke vtedy ešte neboli klasické dezodoranty od tejto značky. A keďže som na Weleda značku nedala dopustiť, rozhodla som sa, že túto novinku musím mať.

Už je to niekoľko rokov, a na túto Weledu nedám dopustiť. A to aj napriek tomu, že mi chvíľku trvalo kým som si zvykla na Deo Roll-on. Zo začiatku mi to prišlo atypické, no neskôr som si uvedomila, že je to výhoda používať Roll-On. Prečo? Ako prvé som okamžite pocítila schladenie, čo je neoceniteľnou výhodou najmä počas leta. Neskôr som si uvedomila, že mi Roll-on vydrží oveľa dlhšie než klasický dezodorant, a teda tým šetrím peniaze. A v neposlednom rade som nemusela prihliadať na to, akú vôňu v ten deň použijem. Roll on má síce vôňu, no tieto vône sa nebijú tak, ako keď som si kúpila dezodorant v spreji. A tak som nemusela uvažovať o tom, ktorá vôňa sa bude hodiť k citrusovému dezodorantu, poprípade som sa nemusela rozhodovať o tom, či siahnem po parfume alebo dezodorante.

weelda dezodorant

O pár rokov neskôr sa do ponuky dostali aj dezodoranty s rozprašovačom, a taktiež v mojej obľúbenej citrusovej vôni. Aj tento druh dezodorantu som samozrejme vyskúšala, a musím povedať, že i tento druh dezodorantu mi vyhovoval. Samozrejme, keďže nejde o klasický dezodorant v spreji, produkt sa míňa oveľa pomalšie, čím človek dokáže ušetriť nemalé peniaze. Čo sa však tohto dezodorantu týka, má sklenený obal, a teda si ho nerada beriem so sebou.

A síce mi taktiež vyhovuje nie len vôňou ale aj použitím, k roll on-ke sa prikláňam viac, najmä kvôli obalu, ktorý zaberie menej miesta v kabelke, a taktiež sa nemusím báť, že by sa rozbil.

deo roll on Weleda

Ja osobne som si obľúbila najmä citrusovú vôňu, ktorá je jemná, a pôsobí na mňa veľmi povzbudzujúco. Medzi rečou, vedeli ste, že citrusová vôňa sa používa i v prípade, že potrebujete rozveseliť? Citrusová vôňa dokáže povzbudiť organizmus i samotnú náladu človeka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *