Weleda Jardin de Vie – rose

Weleda Jardin de Vie – rose

Pokiaľ poznáte značku Weleda, určite vás poteší ich dlho očakávajúca novinka, ktorá sa na trhu objavila už pred niekoľkými mesiacmi. Hovorím o úžasných BIO parfémoch, ktoré len tak niekde nenájdete.  Na výber máte hneď z troch variant, a to rakytník, divoká ruža alebo granátové jablko. Tieto vône sú romantické, letné, svieže a ženské. Stačí si len vybrať.

Mojim výberom sa stala divoká ruža Táto kvetinová, romantická vôňa obsahuje tie narozmanitejšie kvetinové vône ruže, pelargónie a ylang-ylang. Toto spojenie sľubuje úžasný nádych romantiky a poézie. Tento parfóm obsahuje iba prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE. Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá a ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy. Obsahuje iba suroviny najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky

Obsah 
Hlava parfému: bergamon
Srdce parfému: ruža, pelrgónia vonná, ylang-ylang
Základ parfému: cédrové drevo
Obvykle som vo výbere parfumov naozaj rozhodná. Nakoľko však Weleda kozmetiku poznám a všetky tri vône mi voňajú neuveriteľne dobre, nevedela som sa rozhodnúť. Práve preto som si pozrela, ktorá vôňa je aká. Granátové jablko je bohatá, zmyselná a inšpirujúca vôňa. Rakytník je svieža, energická vôňa s tónmi grapefriutu. A napokon romantická, kvetinová divoká ruža. Z týchto troch vôní sa na mňa najviac hodí romantická divoká ruža, pretože milujem jemné, sladké kvetinové vône a romantiku. 

Na týchto parfúmoch ma zaujali najviac zaujímavé, farebné balenia. Takéto elegantné balenie v spojení s prírodným parfémom som ešte nevidela. Veľmi sa mi páči, že je rakytník oranžový, granátové jablko červená a ruža ružová. Postupný prechod farieb nevyzerá len elegantne, ale aj veľmi luxusne a hlavne esteticky. Vône sú v 50 ml baleniach.

Úžasná vec a hlavne neprehliadnuteľná vec, ktorú dokážem naozaj oceniť. Zbožňujem BIO produkty, pretože sa v dnešnej dobe stretávame s chemikáliami viac, ako by sme chceli. A myslím si, že aj telo si občas zaslúži oddych v podobe BIO produktov. A keďže parfém používam naozaj každý deň, myslím si, že je to veľmi príjemná zmena nie len pre telo, ale aj pre moje okolie, ktoré je u mňa zvyknuté na inú vôňu. Takáto zmyselná vôňa poteší nie len srdce, ale aj zmysly.
Samotná vôňa je naozaj veľmi unikátna a špecifická. Kombináciou týchto úžasných tónov docielila Weleda niečo neobyčajné a nezabudnuteľné. Ani neviem, k čomu presne by som túto vôňu prirovnala. Je tak unikátna, že sa mi nepodobá ani na žiadny iný parfum. Je sladká, kvetinová a úžasná. Pri prvom ovoňaní som mala pocit, akoby som sa ocitla na lesnej lúke. Bosá a šťastná. Okolo mňa plno rozmanitých kvetov. Ako tak sedím na lúke a teším sa z dotyku trávy a teplých lúčov, z diaľky uvidím môjho milého. Postavím sa, či je to naozaj on a v tom roztiahne ruky. Rozbehnem sa po lúke plnej kvetov do jeho náručia. A v momente, keď sa ma dotknú jeho ruky a moje telo sa láskou rozchveje a zacítim jeho úžasnú citrusovú vôňu, ktorú mám tak rada,.. Tak takýto pocit mám z vône. A určite vám neuniklo, že z vône je cítiť aj jemné tóny citrusov.

Vôňu používam najmä po tréningu, kedy sa chcem cítiť žensky a sviežo. Taktiež ju zvyknem používať pred skúškami, či ťažšími dňami v škole, nakoľko mi táto vôňa dokáže vyvolať pocit pohody a radosti. Vôňa mi vydrží dopoludnia a popoludní ju už necítim, alebo naozaj minimálne. Ráno však postačia 2-3 streky, aby sa vôňa rozvinula po mojom tele a urobila mi radosť. 

6 thoughts on “Weleda Jardin de Vie – rose

  1. Mne najviac vyhovuje vona granatoveho jablka 🙂 aj ked tieto vone nevydrzia kvoli prirodnemu zlozeniu vonat cely den mam ich velmi rada. Su mojimi spolocnikmi kazdy den a vsade v kabelke 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *