Yankee Candle sviečky

Yankee Candle sviečky

Poznáte Yankee Candle sviečky? Ja som o nich veľa počula, no celú dobu som sa im kvôli vyššej cene vyhýbala. Tá cena mi prišla prehnaná, najmä keď som ich dovtedy nepoužila.

Keďže však boli Vianoce, rozhodla som sa Yankee Candle po prvýkrát vyskúšať, keďže mi vždy tie vône padli do oka, no nakoniec som si žiadnu nekúpila. V tomto prípade som sa rozhodla pre vôňu Black Berry.

Keď mi zásielka od Notina prišla, celý balíček voňal od tejto jednej sviečky, a musím povedať, že tá vôňa bola naozaj nádherná. Kedysi som nakupovala najmä Air Wick sviečky či Glade, pretože mi prišlo že majú najkrajšie vône, no táto vôňa bola oveľa krajšia. Vôňa, a to bez zapálenia, bola intenzívna a neodolateľná.

Keďže však táto sviečka voňala aj bez toho aby sa záplila, položila som ju do obývačky, kde sme prakticky stále. A aj keď nerozvoňala celú izbu, vždy keď mi padla do oka som mala nutkanie ju zas a zas ovoňať. A pre mňa je to symbol toho, že som si správne vybrala.

Yankee candle sviečka

Medzi vianočnými sviatkami som túto zapálila, a vydržala horieť cca 16 hodín, teda o hodinu viac ako bol predpokladaný čas horenia. Dôvodm však môže byť aj to, že som ju nepálila vkuse, ale postupne. Teda čas, kedy sa vosk začne topiť podľa mňa taktiež môže ovplyvniť jej výdrž.

Pri horení táto sviečka nerozvoňala iba jednu izbu, ale rovno celý byt. Navyše, vôňa bola rovnako krásna ako keď nebola zapálená, takže som bola maximálne spokojná. To ma presvedčilo o tom, že občas si treba dopriať potešenie, a teda po nej v budúcnosti opätovne siahnem.

A čo vy? Aké vonné sviečky preferujete? Pri kúpe vonných sviečok sa viac zaoberáte ich cenou alebo samotnou vôňou? Ktorá značka sa vám najviac osvedčila?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *