Zbohom kruhy pod očami

Zbohom kruhy pod očami

Na stránke bionatural.sk som našla prírodný chladiaci očný gél, ktorý ma veľmi zaujal. Tento gél je vhodný na jemnú pleť v okolí očí, pomáha odstraňovať tmavé kruhy pod očami, vačky pod očami a samotný pocit pnutia, ktorý sa dostavuje pri nadmernej únave.

Najprv som nad týmto produktom váhala, nakoľko nemám nejaké veľké problémy s očami. Na druhú stranu mám veľmi bledú pleť a o to výraznejšie kruhy pod očami. Napokon som sa však pre produkt rozhodla a som naozaj veľmi rada.

Každé ráno musím vstávať o 5:00. Síce sa hovorí, že človeku stačí 6 hodín spánku, mne nestačí ani 7 a keď idem spať skôr, ako o 22:00, tak ani nezaspím. Je zbytočné ležať v posteli a byť neproduktívny a tak v nej ten čas ani netrávim. Ráno sa to však na mne podpisuje v podobe kruhov pod očami. Ledva mám vôľu vypnúť budík, nie to ešte postaviť sa z postele. Chtiac-nechtiac, človek si nenavyberá a tak každé ráno od pondelka do štvrtka vstávam o 5:00 a aj keď si cez víkend trocha oddýchnem, uvedomujem si, že opäť príde pondelok a to skoré ranné vstávanie. 

Keďže sa do školy nezvyknem líčiť (každá minúta spánku na viac je pre mňa darom), kruhy pod očami sú veľmi výrazné a ak sa pred hodinou nestihnem namaľovať, vyzerám ako „zombie“ celý deň. A kto by chcel vyzerať ako zombie?

Za veľkú výhodu považujem pumpička, vďaka ktorej sa gél veľmi ľahko a pohodlne vytlačí a dobre dávkuje. Na oči stačí 1/2 streku a teda sa pomalšie míňa, čo taktiež veľmi oceňujem.

Keď som začala používať tento krém, trocha som sa obávala, že mi nepomôže. Ako prvé si človek všimne chladivý účinok, ktorý je takto z rána viac ako príjemný. Človeka to osvieži a nabudí do ďalšieho dňa. Zároveň som si všimla, že vďaka tomuto chladivému efektu ma oči nezvykávajú až tak bolieť. Napriek tomu, že pnutie som nikdy necítila, chladivý efekt uvoľní moje očné okolie natoľko, že ma občasné rezanie v oku úplne prešlo. 

Čo sa týka mojich kruhov, sú podstatne jemnejšie a menej viditeľné, ako to bolo predtým. Žiaľ, keďže mám bledú pokožku, nikdy to nebude 100%, no aj takýto úspech si naozaj cením. 

8 thoughts on “Zbohom kruhy pod očami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *